X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Spójrzcie proszę na mój wykres, co o tym sądzicie?
Odpowiedz

Spójrzcie proszę na mój wykres, co o tym sądzicie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bartusiowa-mama Autorytet
    Postów: 445 224

    Wysłany: 21 listopada 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki...
    Pogubiłam się już nie lada... Spójrzcie proszę na mój bieżący wykres.... Podam kilka faktów:
    Temperatura podstawowa oscyluje w granicach 36.30
    Faza lutealna trwa 12-14 dni, nigdy nie było dłużej.
    Owulacja statystycznie w okolicy 16 dnia cyklu.
    Do dziś nie mam okresu, test sikany (wczoraj) z porannego moczu wyszedł negatywny, dziś temperatura poranna skoczyła w górę.... Czy kotś coś kiedyś..? Bo ja nie mam pojęcia... Jeszcze dziś "spokojnie" zaczekam, ale oczywiście jeśli okres się nie pojawi - zatestuję.

    oar89n7355899ln7.png

    27.03.2013 - Bartuś - naturalny cud
    2015 - 3 x poronienie
    2016 - :)
  • bartusiowa-mama Autorytet
    Postów: 445 224

    Wysłany: 21 listopada 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodam jeszcze że mam poroboione hormony, wszystko jest w normie, nie mam żadnych zaburzeń prócz TSH, które juz leczę i ostatnio (mc temu) wynik był w okolicy 2.11 (wcześniej powyżej 5). Nie mam żadnych policystycznych jajników a przynajmniej nic o tym nie wiem. Wykresy zawsze były niemalże książkowe. W tym słabo mierzyłam, ale to raczej z niechęci juz do takiego ciągłego sprawdzania - juz mam dość. Bardzo dziwny ten spadek - moim zdaniem w 16dpo a dziś (16-17 dop) wzrost ponad linię podstawową.....

    oar89n7355899ln7.png

    27.03.2013 - Bartuś - naturalny cud
    2015 - 3 x poronienie
    2016 - :)
  • bartusiowa-mama Autorytet
    Postów: 445 224

    Wysłany: 21 listopada 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj no szkoda że nikomu nie chciało sie zerknąć. Ale z drugiej strony - co miałybyście powiedzieć? "zrób test" albo "zrób betę".... Jestem przygotowana na @. Tylko nie wiem dlaczego w tym cyklu tak dziwnie :( skąd ten nagły wzrost... dlaczego tak długo trwa II faza...?

    oar89n7355899ln7.png

    27.03.2013 - Bartuś - naturalny cud
    2015 - 3 x poronienie
    2016 - :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ne jestem ekspertem od wykresów. Na Twoim w dodatku bardzo dużo brakuje. Może faza trwa normalnie, tylko owulke miałaś później? Tak też mogło być, a statystyka to wiesz nie jest wiarygodna w takich sprawach jak organizm i hormony. Nie każę Ci na pewno robić testu:) ja bym poczekała kilka dni, może sam się problem rozwiąże.

  • bartusiowa-mama Autorytet
    Postów: 445 224

    Wysłany: 22 listopada 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jest zielona kropka :) :) czyli moze byc spadek tempki pod koniec 2giej fazy i nagłe odbicie :) :)

    oar89n7355899ln7.png

    27.03.2013 - Bartuś - naturalny cud
    2015 - 3 x poronienie
    2016 - :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko się może zdarzyć:) Tylko ciekawi mnie jak to możliwe, że wcześniejszy test był negatywny..;) tyle dni po owulacji.. musiał być jakiś wadliwy! Ale najważniejsze, że jest zielono!! Bardzo mnie to cieszy, że się jednak ludziom udaje, może kiedyś i mnie się uda:)

  • bartusiowa-mama Autorytet
    Postów: 445 224

    Wysłany: 24 listopada 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kito, tak pisałam o tych testach - to takie dziadostwo z Allegro - dołączane jako gratis do testów owulacyjnych. Czułość tragiczna - z pewnościa dlatego tak późno wykazały pozytywny wynik. No ale dziś byłam na becie, jutro wyniki więc będę miała większą pewność. Póki co - testy od soboty pozytywne ;)

    oar89n7355899ln7.png

    27.03.2013 - Bartuś - naturalny cud
    2015 - 3 x poronienie
    2016 - :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ