X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania objawy a ciąża
Odpowiedz

Starania objawy a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Giga12 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Zwracam się z pytaniem. Cykle mam 29 dc. Stosunek z mężem miałam 10 11 dc podejrzewam że owu była między 15 a 17 dc. Czy mogło dojść do zapłodnienia ? Od 15 dc boli mnie podbrzusze sporadycznie mam zgagę bóle głowy popołudniami bardzo jestem senna śluz średnio gęsty przezroczysto mleczny.
    20 dc zrobiłam test ale negatywny.
    Czy może coś wyjść z tego cyklu czy nie robić sobie nadzieję?

  • Trzcina Autorytet
    Postów: 258 273

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2022, 08:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giga12 wrote:
    Witajcie. Zwracam się z pytaniem. Cykle mam 29 dc. Stosunek z mężem miałam 10 11 dc podejrzewam że owu była między 15 a 17 dc. Czy mogło dojść do zapłodnienia ? Od 15 dc boli mnie podbrzusze sporadycznie mam zgagę bóle głowy popołudniami bardzo jestem senna śluz średnio gęsty przezroczysto mleczny.
    20 dc zrobiłam test ale negatywny.
    Czy może coś wyjść z tego cyklu czy nie robić sobie nadzieję?

    Jeśli plemniki przeżyły do ovu to jest szansa. 20 dc to zdecydowanie za wcześnie na test. Nawet na betę jeszcze za wcześnie bo pewnie implantacji jeszcze nie było. Za około tydzień idź na betę. Licząc od 15 dc to by było 12 dni po ovu i beta powinna już pokazać czy jest ciąża. Życzę powodzenia, trzymam kciuki ✊❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2022, 21:33

  • Giga12 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzcina wrote:
    Hej, też mam 29 dniowe cykle i owu mam ok 15dc, test mi wyszedł 10dni po owulacji, czyli 25dc rano. Z doświadczenia wiem, że wszystkie objawy ciąży są jak kobieta pragnie ciąży 🥴. Ja w szczęśliwym cyklu miałam dziwny skurcz, który dał mi do myślenia i zgagę przez jedno popołudnie (i po tym się zorientowałam, że coś musi być na rzeczy), a potem wszystko normalnie jak na @. Życzę Ci powodzenia, oby ten cykl był tym wyczekiwanym :).

    Zrobiłam dziś siłacza ale nic . Ale dopiero 21 dc nie mogłam się powstrzymac. Dziwi mnie to że od owy boli mnie non stop podbrzusze czasami promieniuje do pleców no i te bóle głowy trwające minutę praktycznie codziennie i jakąś tak jak dobita jestem do tego zamiast przed okresem mało co śluzu a teraz mnie zalewa albo bezbarwny albo mleczny. Czy ja już sobie sama te objawy wmawiam czy co :/

  • Giga12 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Jeśli plemniki przeżyły do ovu to jest szansa. 20 dc to zdecydowanie za wcześnie na test. Nawet na betę jeszcze za wcześnie bo pewnie implantacji jeszcze nie było. Za około tydzień idź na betę. Licząc od 15 dc to by było 12 dni po ovu i beta powinna już pokazać czy jest ciąża. Życzę powodzenia, trzymam kciuki ✊❤️

    Do kolejnej miesiączki zostało tylko 9 dni to może poczekam jak nie dostanę @ to pójdę na betę ale z moim szczęściem i guzem endometriozy to chyba małpa przyjdzie ... Ale nadzieję umiera ostatnia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giga12 wrote:
    Do kolejnej miesiączki zostało tylko 9 dni to może poczekam jak nie dostanę @ to pójdę na betę ale z moim szczęściem i guzem endometriozy to chyba małpa przyjdzie ... Ale nadzieję umiera ostatnia :)

    Może się uda 😉❤️. Co do objawów to może być tak, że jakieś są ale to równie dobrze może być na miesiączkę, choćby pms. Dlatego na objawy raczej się nie patrzy, bo naprawdę mogą wszystko oznaczać

    Ana94 lubi tę wiadomość

  • Giga12 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Może się uda 😉❤️. Co do objawów to może być tak, że jakieś są ale to równie dobrze może być na miesiączkę, choćby pms. Dlatego na objawy raczej się nie patrzy, bo naprawdę mogą wszystko oznaczać
    Właśnie tak myślę czy może coś się nie pozmieniało bo miesiączkę ostatnia miałam 22.12 a około 10.12 przeszlam covida pomimo szczepienia

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ