Forum W oczekiwaniu na testowanie Statystyka sikańców
Odpowiedz

Statystyka sikańców

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Marry Koleżanka
  Postów: 44 6

  Wysłany: 25 marca 2017, 11:07

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziewczyny,

  Jako, że wiele z nas chce testować zbyt wcześnie, wklejam ową statystykę. Strona jest anglojezczna. Ale pokazuje wyraźnie że 13,6 DPO, i nie wcześniej. Tylko 10% kobiet miało pozytywa 10 DPO. To są dane z FertilityFriend, czyli coś podobnego do Ovu.

  Średnia różnica czasu między pozytywam a miesiączką to pół dnia.

  https://www.fertilityfriend.com/Faqs/When-can-I-expect-a-positive-HPT-if-I-am-pregnant.html

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2017, 11:01

  Flowwer, malgosia82 lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ