X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Stres hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Emiilla Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 10 lipca 2023, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, to mój pierwszy post. Sytuacja wygląda tak, że staraliśmy się o babaska 21 miesięcy i powiedziano nam, że mamy przemyśleć sprawę invitro. Jeszcze nie zaczęliśmy procedury, ale na tiktoku (eh, wiem, że to dziecinne) co drugi filmik mówił mi, że mam zrobić test. I tak. Wyszedł pozytywny. 23 dc beta miała 290, 25 790 a 27 dnia(spodziewanej @) wynosiła 1780. Myślicie, że to cud - ciąża która szybko się rozwija czy jakiś nieprzyjazny problem...? Lekarz powiedział, że mam przyjść na wizyte dopiero 17.07 a mnie zżera stres :(

  • Anekk Koleżanka
    Postów: 37 34

    Wysłany: 10 lipca 2023, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilla wrote:
    Hej, to mój pierwszy post. Sytuacja wygląda tak, że staraliśmy się o babaska 21 miesięcy i powiedziano nam, że mamy przemyśleć sprawę invitro. Jeszcze nie zaczęliśmy procedury, ale na tiktoku (eh, wiem, że to dziecinne) co drugi filmik mówił mi, że mam zrobić test. I tak. Wyszedł pozytywny. 23 dc beta miała 290, 25 790 a 27 dnia(spodziewanej @) wynosiła 1780. Myślicie, że to cud - ciąża która szybko się rozwija czy jakiś nieprzyjazny problem...? Lekarz powiedział, że mam przyjść na wizyte dopiero 17.07 a mnie zżera stres :(
    Nie jestem ekspertem ale te wyniki wyglądają super :)
    Sama oczekuje na wynik bety ;)
    Z tego co zbadałam przyrost co 48h min +100% wiec jak jest więcej to na +
    Niech mnie ktoś poprawi jak coś pokręciłam 😉
    Zostaje mi pogratulować! 😁😍

    Emiilla lubi tę wiadomość

  • Emiilla Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 11 lipca 2023, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anekk wrote:
    Nie jestem ekspertem ale te wyniki wyglądają super :)
    Sama oczekuje na wynik bety ;)
    Z tego co zbadałam przyrost co 48h min +100% wiec jak jest więcej to na +
    Niech mnie ktoś poprawi jak coś pokręciłam 😉
    Zostaje mi pogratulować! 😁😍

    Dziękuję za odpowiedź, i jak Twój wynik?

  • Anekk Koleżanka
    Postów: 37 34

    Wysłany: 11 lipca 2023, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilla wrote:
    Dziękuję za odpowiedź, i jak Twój wynik?
    U mnie 26 wiec chyba jest jeszcze wcześnie :)
    Jutro idę ponownie🤞

    Emiilla lubi tę wiadomość

  • Natalia28 Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 12 lipca 2023, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anekk wrote:
    Nie jestem ekspertem ale te wyniki wyglądają super :)
    Sama oczekuje na wynik bety ;)
    Z tego co zbadałam przyrost co 48h min +100% wiec jak jest więcej to na +
    Niech mnie ktoś poprawi jak coś pokręciłam 😉
    Zostaje mi pogratulować! 😁😍

    Jak beta za bardzo przyrasta to może to wskazywać na puste jajo płodowe. Ale nie ma co na zapas się martwić. Może być też zdrowa ciąża.

  • Krewetka04 Przyjaciółka
    Postów: 217 37

    Wysłany: 12 lipca 2023, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogą też być bliźniaki :P Nie ma się co stresować :) Niestety, trzeba czekać - to najtrudniejsze :) Gratuluję dziewczyny :)

    Emiilla lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Emiilla Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 12 lipca 2023, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam kolejną betę i nadal przyrasta, średnio o 125%. Jestem gotowa na każdą wiadomość, ale wiadomo, że wolałabym się już z pewnością cieszyć. Lub smucić, takie zawieszenie pomiędzy jest trudne.

  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2753 2964

    Wysłany: 12 lipca 2023, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz w zupełności świetne przyrosty i nie należy od razu stwierdzać, że ciąża rozwija się nieprawidłowo. Na forum wiele zdrowych ciąż miało turbo przyrosty. Beta w pewnym momencie zwalnia i tak też się stanie pewnie tutaj. A jeśli ładnie rośnie, przyrosty duże to nie od razu bliźniaki, mogą być-nie muszą. I po co takie komentarze.. że puste jajo. Myśle, że to autorka posta wygooglowała i dlatego tu pyta, bo sie martwi.. albo wizytę należy przyspieszyć i się uspokoić, albo cierpliwie czekać. Póki co to wróżenie z fusów. Gratulacje!🩷

    Emiilla lubi tę wiadomość

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Emiilla Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 14 lipca 2023, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam, poszłam na USG szybciej. I jest zarodek! Oczywiście cieszę się, ale też domyślam się, że jeszcze wiele stresu mnie czeka. I tak będzie od jakiegoś punktu do jakiegoś punktu aż do porodu. Dziękuję za wszystkie komentarze :)

    Joan31, Hania123, Anekk lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ