X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Stres hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Emiilla Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 10 lipca 2023, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, to mój pierwszy post. Sytuacja wygląda tak, że staraliśmy się o babaska 21 miesięcy i powiedziano nam, że mamy przemyśleć sprawę invitro. Jeszcze nie zaczęliśmy procedury, ale na tiktoku (eh, wiem, że to dziecinne) co drugi filmik mówił mi, że mam zrobić test. I tak. Wyszedł pozytywny. 23 dc beta miała 290, 25 790 a 27 dnia(spodziewanej @) wynosiła 1780. Myślicie, że to cud - ciąża która szybko się rozwija czy jakiś nieprzyjazny problem...? Lekarz powiedział, że mam przyjść na wizyte dopiero 17.07 a mnie zżera stres :(

  • Anekk Koleżanka
    Postów: 37 34

    Wysłany: 10 lipca 2023, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilla wrote:
    Hej, to mój pierwszy post. Sytuacja wygląda tak, że staraliśmy się o babaska 21 miesięcy i powiedziano nam, że mamy przemyśleć sprawę invitro. Jeszcze nie zaczęliśmy procedury, ale na tiktoku (eh, wiem, że to dziecinne) co drugi filmik mówił mi, że mam zrobić test. I tak. Wyszedł pozytywny. 23 dc beta miała 290, 25 790 a 27 dnia(spodziewanej @) wynosiła 1780. Myślicie, że to cud - ciąża która szybko się rozwija czy jakiś nieprzyjazny problem...? Lekarz powiedział, że mam przyjść na wizyte dopiero 17.07 a mnie zżera stres :(
    Nie jestem ekspertem ale te wyniki wyglądają super :)
    Sama oczekuje na wynik bety ;)
    Z tego co zbadałam przyrost co 48h min +100% wiec jak jest więcej to na +
    Niech mnie ktoś poprawi jak coś pokręciłam 😉
    Zostaje mi pogratulować! 😁😍

    Emiilla lubi tę wiadomość

  • Emiilla Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 11 lipca 2023, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anekk wrote:
    Nie jestem ekspertem ale te wyniki wyglądają super :)
    Sama oczekuje na wynik bety ;)
    Z tego co zbadałam przyrost co 48h min +100% wiec jak jest więcej to na +
    Niech mnie ktoś poprawi jak coś pokręciłam 😉
    Zostaje mi pogratulować! 😁😍

    Dziękuję za odpowiedź, i jak Twój wynik?

  • Anekk Koleżanka
    Postów: 37 34

    Wysłany: 11 lipca 2023, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilla wrote:
    Dziękuję za odpowiedź, i jak Twój wynik?
    U mnie 26 wiec chyba jest jeszcze wcześnie :)
    Jutro idę ponownie🤞

    Emiilla lubi tę wiadomość

  • Natalia28 Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 12 lipca 2023, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anekk wrote:
    Nie jestem ekspertem ale te wyniki wyglądają super :)
    Sama oczekuje na wynik bety ;)
    Z tego co zbadałam przyrost co 48h min +100% wiec jak jest więcej to na +
    Niech mnie ktoś poprawi jak coś pokręciłam 😉
    Zostaje mi pogratulować! 😁😍

    Jak beta za bardzo przyrasta to może to wskazywać na puste jajo płodowe. Ale nie ma co na zapas się martwić. Może być też zdrowa ciąża.

  • Krewetka04 Przyjaciółka
    Postów: 219 37

    Wysłany: 12 lipca 2023, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogą też być bliźniaki :P Nie ma się co stresować :) Niestety, trzeba czekać - to najtrudniejsze :) Gratuluję dziewczyny :)

    Emiilla lubi tę wiadomość

    event.png
  • Emiilla Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 12 lipca 2023, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam kolejną betę i nadal przyrasta, średnio o 125%. Jestem gotowa na każdą wiadomość, ale wiadomo, że wolałabym się już z pewnością cieszyć. Lub smucić, takie zawieszenie pomiędzy jest trudne.

  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2794 3007

    Wysłany: 12 lipca 2023, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz w zupełności świetne przyrosty i nie należy od razu stwierdzać, że ciąża rozwija się nieprawidłowo. Na forum wiele zdrowych ciąż miało turbo przyrosty. Beta w pewnym momencie zwalnia i tak też się stanie pewnie tutaj. A jeśli ładnie rośnie, przyrosty duże to nie od razu bliźniaki, mogą być-nie muszą. I po co takie komentarze.. że puste jajo. Myśle, że to autorka posta wygooglowała i dlatego tu pyta, bo sie martwi.. albo wizytę należy przyspieszyć i się uspokoić, albo cierpliwie czekać. Póki co to wróżenie z fusów. Gratulacje!🩷

    Emiilla lubi tę wiadomość

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Emiilla Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 14 lipca 2023, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam, poszłam na USG szybciej. I jest zarodek! Oczywiście cieszę się, ale też domyślam się, że jeszcze wiele stresu mnie czeka. I tak będzie od jakiegoś punktu do jakiegoś punktu aż do porodu. Dziękuję za wszystkie komentarze :)

    Joan31, Hania123, Anekk lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ