X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Super pink test wiarygodne ????
Odpowiedz

Super pink test wiarygodne ????

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alinka Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 22 listopada 2021, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś 27 dc 3 testy superpink pozytywne dwa innej firmy cień cienia jeszcze 2 biel. Co myśleć ????? Lekarz 2 razy na usg nie widział owulki😕 zwariowałam oczywiście jadę na betę . Ale pytanie czy macie doświadczenie z tymi testami ?

  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5161 4765

    Wysłany: 22 listopada 2021, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinka wrote:
    Dziewczyny dziś 27 dc 3 testy superpink pozytywne dwa innej firmy cień cienia jeszcze 2 biel. Co myśleć ????? Lekarz 2 razy na usg nie widział owulki😕 zwariowałam oczywiście jadę na betę . Ale pytanie czy macie doświadczenie z tymi testami ?

    Generalnie dużo dziewczyn oszukał chociaz u mnie strumieniowy pokazał kuzyna cienia kreski przy becie 6,9

    🙋‍♀️31 & 🙋‍♂️33

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • Alinka Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 22 listopada 2021, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 169.8 wiec chyba nie oszukał , zgadzałoby się 4 tydzien

  • Martamamatoja Przyjaciółka
    Postów: 80 24

    Wysłany: 22 listopada 2021, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinka wrote:
    Beta 169.8 wiec chyba nie oszukał , zgadzałoby się 4 tydzien
    Alinka pokarz te testy bo jestem ciekawa jak wyglądały przy takiej becie ☺

  • Alinka Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 23 listopada 2021, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ibb.co/fS0G12w

    Zastanawia mnie tylko endometrium 10,2 czy jest prawidłowe , tylko tyle na usg narazie widać …

    Wjedzma lubi tę wiadomość

  • Martamamatoja Przyjaciółka
    Postów: 80 24

    Wysłany: 23 listopada 2021, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endometrium z tego co wiem to 10 jest na prawdę ok ☺

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ