X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Szansa jest czy nie ma?
Odpowiedz

Szansa jest czy nie ma?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Edii Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 9 stycznia, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    A więc tak, cykle mam 25-28 dni, przytulanki były we wszystkie dni płodne (i większość poza nimi 😆). @ miała przyjść wczoraj (8.01), od 1.01 miałam uczucie jakbym już ten okres miała, ból w podbrzuszu, ból pleców, uczucie mokrości i niesamowicie wysokie libido. Cykle mam regularne i rzadko kiedy mi się miesiączka spóźnia, dzisiaj mija 29dc miesiączki jak nie było tak nie ma, wczoraj rano robiłam test, ale niestety negatywny. Dzisiaj cały czas mam uczucie ciągnięcia w podbrzuszu i mokrości i co chwilę chodzę sprawdzać czy nie dostałam okresu. Temperaturę mierzyłam, aczkolwiek okazało się że mój termometr się popsuł, więc wszystkie pomiary do kosza. Piersi bolały mnie okrutnie, głównie po bokach, ból trochę przeszedł, ale piersi dalej są ciężkie, nabrzmiałe i dość ciepłe. Jutro mam wizytę u ginekologa, ale jak myślicie jest jakaś nadzieja jeszcze? 🥹

  • lady_in_black Autorytet
    Postów: 510 494

    Wysłany: 9 stycznia, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szansa jest. Jeśli nie miałaś monitoringu cyklu, nie wiesz kiedy wypadła owu.
    Wizyta u gina niewiele teraz da. Na tym etapie będzie widział co najwyżej grube endometrium, a to może być też przed okresem. Idź na betę 🙂

    preg.png
    ct2/minimalna niedoczynność tarczycy
    12.2022- 18tc 💔/05.2023 11 tc 💔
    08.2023 TAC/11.2023 wznowienie starań
    05.01.24- ⏸️cień cienia
    07.01.24 beta 66 :)/09.01.24 beta 161 :)
    24.01.24 3,5 mm/ 110FHR❤️
    01.02.24 1,3 cm /158 FHR❤️
    21.02.24 3,61 cm /170 FHR❤️
    01.03.24 Sanco- niskie ryzyka/🩷
    06.03.24 badania prenatalne- 5,69 cm/FHR 156 ❤️
    14.04.24 250 g :)
    25.04.24 300 g: )

    15.05.24 połówkowe🙏🍀
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ