X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Szybkie Pytanie
Odpowiedz

Szybkie Pytanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maiami Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 20 maja 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam pytanko, żona zawsze czuła że zbliża się @ czyli standardowo mocny ból piersi, jakieś inne dolegliwości no poprostu wiedziała że ja zaleje już na 7 dni przed, miesiączka, poza tym zawsze miała pms
    i nigdy się nie zdarzyło żeby przed okresem zupełnie nic się nie działo staramy się od roku, w tym cyklu jest zupełnie inaczej, zero objawów poprostu nic a zostało dwa dni do @ mówiła że trochę ja jajnik prawy pobolewal, a dzisiaj pojawił się również kremowy śluz co nigdy się nie zdarzyło przed miesiączką, zrobiliśmy test ale jedna krecha wyszła, test był robiony o 18 stej więc trochę za późno, wiem że się powinno robić z pierwszego moczu i najlepiej w dzień @ lub kilka dni po, nie wiem co myśleć bardzo bym chciał żeby zaskoczyła.. Wiem że bardzo tego chce i ja również.. To czekanie dobija.. Czy taki obraz sytuacji może wskazywać na to że może coś być z tego czy się nie nakrecać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2018, 21:08

  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 20 maja 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę cierpliwości :). Poczekajcie przynajmniej tak żeby dwa dni było do miesiączki i koniecznie rano. W ciążę zajść nie zawsze jest tak łatwo, nie wszystkim udaje się w pierwszym cyklu, to tylko małolaty na dyskotekach tak mają.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • kubekkawy Ekspertka
    Postów: 232 84

    Wysłany: 20 maja 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie się tak zastanawiam jak te małolaty to robią :)

    Glass lubi tę wiadomość

    To będzie dobry dzień, ale najpierw kawa.
  • Maiami Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 20 maja 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się ponad rok,ja badania robione wszystko w normie, żona też ok, okres planowo ma nadejść we wtorek, ale zero pms co zawsze miało miejsce już zaraz po ovu i dlatego pojawiła się iskierka nadziei, ale tak jak pisałem dzisiaj zrobiony test popołudniu jedna krecha, @ planowo we wtorek.

  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 20 maja 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też starałam się ponad rok, okazało się że cykle są bezowulacyjne. Jeśli się niecierpliwicie zróbcie test z krwi, będzie pewny.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • Kitty.Noir Ekspertka
    Postów: 245 226

    Wysłany: 20 maja 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maiami wrote:
    Staramy się ponad rok,ja badania robione wszystko w normie, żona też ok, okres planowo ma nadejść we wtorek, ale zero pms co zawsze miało miejsce już zaraz po ovu i dlatego pojawiła się iskierka nadziei, ale tak jak pisałem dzisiaj zrobiony test popołudniu jedna krecha, @ planowo we wtorek.

    Wszystko mozliwe, dziewczyny czesto pisza, ze w szczesliwym cyklu PMS byl inny, ale nie zawsze tak jest. Jesli bierzecie suplementy lub leki na stymulacje mogly one wplynac i zlagodzic pms. Najlepsze co mozecie zrobic to nie nakrecac sie, jesli potem przychodzi rozczarowanie, jest ono dotkliwe, trzeba miec nadzieje, ale zachowac spokoj. Oczywiscie jest mozliwe, ze ten brak PMS zwiastuje ciąze, ale z testami bym nie szalala, poczekajcie do terminu @ i powodzenia.

  • Maiami Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 20 maja 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, żona nie przyjmuje leków.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ