X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie szyjka macicy po owulacji
Odpowiedz

szyjka macicy po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaką pozycję u was przyjmuje? U mnie jest chyba jakoś dziwnie, bo po owulacji twardnieje i obniża się, a następnie po kilku dniach, praktycznie do samej @ jest baaardzo wysoko bardzo twarda i bardzo mała, dopiero przed samą @ chyba schodzi w dół. Czy wy też tak macie czy po owulacji cały czas jest nisko?

    f2wlcbxmqludqper.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktoś, coś??? :/

    f2wlcbxmqludqper.png
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam w III fazie wysoko szyjkę, ale nie wiem czy są jakieś jasne reguły prawidłowego jej zachowania. Tylko w ciąży ma się wydłużyć (czyli chyba obniżyć, tak?), zamknąć i być miękka.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ