Forum W oczekiwaniu na testowanie szyjka macicy po owulacji
Odpowiedz

szyjka macicy po owulacji

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • MagSz Autorytet
  Postów: 519 249

  Wysłany: 11 sierpnia 2014, 08:49

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jaką pozycję u was przyjmuje? U mnie jest chyba jakoś dziwnie, bo po owulacji twardnieje i obniża się, a następnie po kilku dniach, praktycznie do samej @ jest baaardzo wysoko bardzo twarda i bardzo mała, dopiero przed samą @ chyba schodzi w dół. Czy wy też tak macie czy po owulacji cały czas jest nisko?

  f2wlcbxmqludqper.png
 • MagSz Autorytet
  Postów: 519 249

  Wysłany: 12 sierpnia 2014, 09:40

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  ktoś, coś??? :/

  f2wlcbxmqludqper.png
 • Justeck Ekspertka
  Postów: 274 101

  Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:17

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja też mam w III fazie wysoko szyjkę, ale nie wiem czy są jakieś jasne reguły prawidłowego jej zachowania. Tylko w ciąży ma się wydłużyć (czyli chyba obniżyć, tak?), zamknąć i być miękka.

  Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ