X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Temperatura - jak to z nią jest?
Odpowiedz

Temperatura - jak to z nią jest?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • atwysz Koleżanka
    Postów: 55 35

    Wysłany: 18 listopada 2021, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, zakładam temat, jeśli już był to przepraszam, nie chciałam świadomie powielać, natomiast nie znalazłam nic zbliżonego.

    Dziewczyny, moje pytanie jest następujące, jak to właściwie jest z tą temperatura?
    Mierzę rano o godzinie 6 w pochwie i wynosi 36.65, później np o godzinie 20 i wynosi 37,54. Dlaczego te wyniki są tak różne? Czy macie na to jakiś inny sprawdzony sposób?
    Ps. W 17dc miałam owulacji wywoływaną Ovitrelle, w piątek będzie tydzień po zastrzyku, dzisiaj 22dc, objawy ani jak na okres ani jak na ciążę... delikatnie pobolewa tylko podbrzusze, od czasu do czasu również jajniki. Ginekolog zaleciła 2x2 luteina 50mg do ssania i 2x1 luteina dopochwowo.

    Co o tym myślicie i jakie macie z tym doświadczenie?

    02.18 -> rozpoczynamy starania o bobo 👶
    ____

    ❌ Niedoczynność tarczycy ❌
    ❌ Hashimoto ❌
    ❌ IO ❌
    ❌ Hiperprolaktynemia ❌
    ____
    11.2021 - pierwszy cykl starań z Ovitrelle i Luteiną -> 🥰

    ---
    06feb73ec0406761d1feaca46d967b14.png
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 18 listopada 2021, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana wykres temperatur bazuje na jednym codziennym pomiarze który musi się odbywać o tej samej godzinie, na tej samej głębokości pochwy, od razu po przebudzeniu. Wieczorne lub południowe pomiary są ok pod warunkiem że 2h minimum leżysz i odpoczywasz. Temperatura nawet 30 minut później mierzona może dać fałszywy wynik :)

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7416 9638

    Wysłany: 18 listopada 2021, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jeszcze dodam, że temperatura wieczorem jest zawsze wyższa 😉 naturalnie tak mamy.

    Zatem - jedna godzina, jedno miejsce, im wcześniej tym lepiej (w sensie rano a wieczór).

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ