X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Temperatura w FL w szczęśliwym cyklu
Odpowiedz

Temperatura w FL w szczęśliwym cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • apaczka Autorytet
    Postów: 1763 4120

    Wysłany: 24 lutego 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Pytanie głównie do tych, którym się udało ;) Ale zapraszam do wypowiedzenia się wszystkie chętne :)
    Czy w szczęśliwym cyklu temperatura w fazie lutealnej różniła się od temp. w fazie lutealnej zwykłego "niezaciążonego" cyklu? Zastanawia mnie to:)

    9f7jpx9i1ln9kxb1.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 24 lutego 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zauważyłam w obydwu ciążach, że ok 7,8 dnia po skoku następował jakby dodatkowy, widoczny skok, może to było właśnie zagnieżdżenie, tym bardziej, że od tego czasu zaczynały się u mnie objawy ciążowe. W terminie @ tempka jeszcze bardziej szła w górę. Tak było u mnie.

    FITop1.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 25 lutego 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też w 7-8 dpo temperatura ponownie wzrastała, przed terminem @ nie spadała tylko jeszcze trochę się podniosła. Możesz sobie zobaczyć na moim bieżącym wykresie. Wcześniej zawsze był skok i temperatura na w miarę stałym poziomie i spadek 1 dzień przed okresem.

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 27 lutego 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. jestem tu nowa. mam pytanko do was doświadczonych ;)
    miałam w 14dc monitoring, ginekolog powiedziała, ze czeka nas 3 dni intensywnego przytulania ;) bo pęcherzyk lada moment pęknie, i tak się stało, miałam ból okropny że nawet mi się nie chciało przytulania ale mus to mus ;D
    teraz mam 6 dpo i od wczoraj ni stąd ni z owat ból sutków i piersi. Czy to możliwe że coś pozytywnego się dzieje?? mierzę temp w ustach - zawsze jest w granicach 36,6- 37,0 , w pochwie - 37,0 - 37,4, pod pachą -36,6-37. Dodam, że jestem niskotemperaturowcem odkąd mam tarczycę i tempkę miałam zawsze ledwo ledwo 36,0 .... błagam pomóżcie ;)

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ