Forum W oczekiwaniu na testowanie Tepmeratura na początku ciąży
Odpowiedz

Tepmeratura na początku ciąży

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 listopada 2014, 21:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Zaczęłam mierzyć temp w pochwie i dziś wieczorem o ustalonej godzinie (21:00) było 37.2. Wiem o tym że powinnam robić to co najmniej 6 cykli ale po prostu wiele kobiet mi mówiło że nie warto w to wierzyć, Mam niestety nieregularny okres , ostatni był 16 października, czasem dostaje też 11 albo 13 , lub 12. Wrażliwe piersi, zmiany nastroju. Przez jaki czas powinnam mierzyć temp i mierzyć rano czy wieczorem?

• mkl Autorytet

Wysłany: 18 listopada 2014, 22:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej mierzyć temperaturę rano od razu po przebudzeniu, jak mierzysz o 21:00 to przed musisz leżeć jakieś 2-3 godziny (być w spoczynku) a wątpię byś tak robiła. Także mierz zawsze rano wtedy wynik będzie miarodajny:)

Wieczorem przeważnie temperatura jest wyższa u mnie np. aż o 1,5 stopnia.

Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.