X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test 10 dni po
Odpowiedz

Test 10 dni po

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża 1 wrote:
    Trzymam kciuki aby się udało
    Dziękuję u mnie jest ten problem że nw kiedy owu była. Rzadko robiłam testy owu i chyba przegapilam a of zmieniał mi już tyle razy termin owulacji. Kalendarzyk pokazuje 6 dni spóźnienia. A według cb kiedy mogłam mieć owu zerkniesz?

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 3 marca 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonexxx wrote:
    Dziękuję u mnie jest ten problem że nw kiedy owu była. Rzadko robiłam testy owu i chyba przegapilam a of zmieniał mi już tyle razy termin owulacji. Kalendarzyk pokazuje 6 dni spóźnienia. A według cb kiedy mogłam mieć owu zerkniesz?
    Zerknę tylko pokaż wykres

  • Gosia1 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 marca 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja dzisiaj 10 dzień zrobiłam test owu wydaje się być pozytywny staramy się od 4 lat ale dopiero teraz zaczęłam na ovufrend

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 3 marca 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1 wrote:
    Witam ja dzisiaj 10 dzień zrobiłam test owu wydaje się być pozytywny staramy się od 4 lat ale dopiero teraz zaczęłam na ovufrend
    To trzymam kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia!

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 5 marca 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1 wrote:
    Witam ja dzisiaj 10 dzień zrobiłam test owu wydaje się być pozytywny staramy się od 4 lat ale dopiero teraz zaczęłam na ovufrend
    I jak tam Gosia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak dziewczyny przyszla @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:11

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 7 marca 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    U mni 10po i walczę ze soba żeby nie zrobić testu, mam długie cykle wiec teoretycznie powinnam dopiero 13...
    Trzymam kciuki

    Malinaa90 lubi tę wiadomość

  • Sylwia2325 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 9 marca 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 7 dpo test owulacyjny był pozytywny i tak codziennie. Dzisiaj jest 11dpo i owulacyjny aż fioletowy. Kreska kontrolna przy nim blada. Myślicie, że mogę już testować ciążowym? Poza tym może sobie wkręcam, ale czuje się poddenerwowana i mam dziwne uczucie w podbrzuszu. Nie boli mnie, ale tak jakbym czuła, że coś tam się dzieje.. chyba świruje...

  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1981 3236

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia2325 wrote:
    U mnie 7 dpo test owulacyjny był pozytywny i tak codziennie. Dzisiaj jest 11dpo i owulacyjny aż fioletowy. Kreska kontrolna przy nim blada. Myślicie, że mogę już testować ciążowym? Poza tym może sobie wkręcam, ale czuje się poddenerwowana i mam dziwne uczucie w podbrzuszu. Nie boli mnie, ale tak jakbym czuła, że coś tam się dzieje.. chyba świruje...
    dziewczyny, ale jak mówicie o dniach po to po czym? po owulacji?

    Ciasteczkoo, Murzynek, Kokoszka lubią tę wiadomość

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ