Forum W oczekiwaniu na testowanie test ciażowy a miesiaczka
Odpowiedz

test ciażowy a miesiaczka

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • zenia Nowa
  Postów: 3 0

  Wysłany: 2 sierpnia 2016, 17:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  witajcie miałam stosunek 21 oczywiscie w prezerw...która byłą zmieniana bo sie z suneła cykl powinnam dostać 25-26 okres spuznia mi się, już 8 dni zrobiłam test ciążowy 2 giedo czyli ok 11 dni po w pierwszej chwili wyszedł negatwyny po 5 min. szkoda ze nie zrobiłam zdjecia wczesniej czystego. jedna kreska czyste pole (test(qoixx) ) po 2 godz pijawiła sie drugie coś lekko ruż a puzniej i namokniete i zaczeło robic sie bardziej żułte... tak to wygladało http://www.fotosik.pl/zdjecie/fc3f4f841844d016
  http://www.fotosik.pl/zdjecie/a9e0c115a0eb7787

  martwie sie niechce dzieci już mam dwoje a nigdy testów nie robiłam... test był robiony ok 13 godz

  zenia
 • kasza Autorytet
  Postów: 670 127

  Wysłany: 2 sierpnia 2016, 17:49

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Po 1. Wynik testu uznaje się za nieważny po upływie 5 min.
  Po 2. Jeśli masz wątpliwości, powtórz jutro test (z rana).
  Po 3. Szanujmy się i używajmy interpunkcji - łatwiej się czyta i rozumie. To samo z ortografią. Słownik w telefonie raczej poprawia błędy, a jeśli korzystamy z komputera to jest łatwiej - wyrazy z błędem podkreślone są na czerwono.
  Po 4. (Najważniejsze) jeśli spóźnia Ci się okres a z reguły miewasz regularnie, testy wychodzą negatywne to proponuję wizytę u ginekologa. Żadna z nas raczej nie jest lekarzem. Ciężko stawiać jakiekolwiek diagnozy czy domyślać się o co może chodzić.

  karmar lubi tę wiadomość

  Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
  Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
  klz9vcqgoe25tgnv.png

  klz9vcqggnhy4ejj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ