X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test facelle słupkowy
Odpowiedz

Test facelle słupkowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! Dużo czytałam o testach facelle, że bardzo często dają kreskę gdy ciazy nie ma. Jakie macie doświadczenia z tymi testami ? Mam na myśli słupkowe. Przedwczoraj zrobiłam i wyszedl delikatny cień, wczoraj wyszedł negatywny a dzisiaj znowu cień:/ nie mam jak iść na betę teraz a zdjęć nie mam bo testy wyrzuciłam.

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki1997 wrote:
    Hej ! Dużo czytałam o testach facelle, że bardzo często dają kreskę gdy ciazy nie ma. Jakie macie doświadczenia z tymi testami ? Mam na myśli słupkowe. Przedwczoraj zrobiłam i wyszedl delikatny cień, wczoraj wyszedł negatywny a dzisiaj znowu cień:/ nie mam jak iść na betę teraz a zdjęć nie mam bo testy wyrzuciłam.
    Na nich widać cien od tego słupka na środku.. też się na nich nadziałam kiedyś, lepsze paskowe

  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.f wrote:
    Na nich widać cien od tego słupka na środku.. też się na nich nadziałam kiedyś, lepsze paskowe
    Eh.. nawet rozebrałam test i był cień ale czułam, że one oszukują. Robiłam pink i niestety negatywny. Nie rozumiem jak można robić takie testy 🙈🙈

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki1997 wrote:
    Eh.. nawet rozebrałam test i był cień ale czułam, że one oszukują. Robiłam pink i niestety negatywny. Nie rozumiem jak można robić takie testy 🙈🙈
    Pink wgl jest beznadziejny, bo się bardzo słabo wybarwia i często nie wyłapuje.

  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.f wrote:
    Pink wgl jest beznadziejny, bo się bardzo słabo wybarwia i często nie wyłapuje.
    Miesiąc temu robilam test facelle paskowy i ten również dawap cienie i to dość wyraźnie. Już sama nie wiem , które testy są najbardziej wiarygodne :/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ