X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test negatywny i pozytywny
Odpowiedz

Test negatywny i pozytywny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ❤️ Mam do was pytanie;)) czy jeśli 4 testy wyszły pozytywne a 3 negatywne to jest szansa na ciążę? jeden o czułości 10mlu był robiony w południe i była widoczna kreska. dwa wieczorem o czułości 25 mlu wieczorem była słaba ale widoczna . I kolejne 10 mlu rano bardzo widoczna. Wszystkie różnych producentów. i te które wyszły negatywnie czułość 20mlu pink test , Hope 10mlu i strumieniowy również 10mlu.robione wieczorem;( a na betę nie dam rady się narazie wybrać ;( 11 dni spóźnia mi się @. I ogólnie kluje mnie lewy jajnik i dziwnie pochwa a bardziej wargi sromowe, i czuje takie jak by pełne piersi nie bolą. Temperatura wczoraj 36.96 a przed wczoraj 37.50

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wczesna ciąża to najlepiej tylko rano i czulosc 10. 25 może nie wykrywać jak jest mało hcg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.f wrote:
    Jak wczesna ciąża to najlepiej tylko rano i czulosc 10. 25 może nie wykrywać jak jest mało hcg
    tydzień temu robiłam betę wynik negatywny 0.1 testy wychodziły przed nią pozytywne i 3 dni temu również pozytywne. A @dalej brak. Może było za wcześnie albo Laboratorium się pomyliło

  • Fciak Ekspertka
    Postów: 154 111

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meryyyy wrote:
    tydzień temu robiłam betę wynik negatywny 0.1 testy wychodziły przed nią pozytywne i 3 dni temu również pozytywne. A @dalej brak. Może było za wcześnie albo Laboratorium się pomyliło
    Pinki ogólnie słabo sięwybariwają. Mogła się przesunąć owulacja u na betę było za wcześnie, ale tutaj akurat beta by najlepsza znów była.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fciak wrote:
    Pinki ogólnie słabo sięwybariwają. Mogła się przesunąć owulacja u na betę było za wcześnie, ale tutaj akurat beta by najlepsza znów była.
    Wiem . Ale niestety póki co nie dam rady a gin dopiero 10 lutego. 4 testy wyszły pozytywne z bardzo widoczna kreska a 3 już nie ale one były robione wieczorem . I właśnie strumieniowy i płytkowy pink wyszedł negatywnie i taki test Hope też negatywny wieczorem , ale nigdy nie się to nie zdążylo tyle testów zrobiłam i nawet cienia nie było 💓

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2023, 12:14

  • Fciak Ekspertka
    Postów: 154 111

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meryyyy wrote:
    Wiem . Ale niestety póki co nie dam rady a gin dopiero 10 lutego. 4 testy wyszły pozytywne z bardzo widoczna kreska a 3 już nie ale one były robione wieczorem . I właśnie strumieniowy i płytkowy pink wyszedł negatywnie i taki test Hope też negatywny wieczorem , ale nigdy nie się to nie zdążylo tyle testów zrobiłam i nawet cienia nie było 💓
    Może kup faccale z rossman ? Mi też bobo test dość szybko wyszedł. Na bobo miałam grubą krechę a na pinku cień cienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fciak wrote:
    Może kup faccale z rossman ? Mi też bobo test dość szybko wyszedł. Na bobo miałam grubą krechę a na pinku cień cienia.
    Czytałam na forum tutaj , że ponoć facelle często się myli:/ jutro rano zrobię i zobaczę co będzie . Jak wyjdzie negatywny to raczej nie ma ciąży ;(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ