X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test płytkowy czy może się mylić?
Odpowiedz

Test płytkowy czy może się mylić?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Radi Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Przepraszam pewnie temat już było kilkakrotnie.

    Ostatni okres miałam 24 czerwca. Zrobiłam test płytkowy w godzinach popołudniowych. Wyszedł negatywnie.

    Czy jest taka możliwość, że test mógł nie wykryć ciąży? Czy to, ze był robiony po południu moglo mieć wpływ na wynik testu ?

    Dziękuję z góry za pomoc.

  • lawendowePole Autorytet
    Postów: 2951 3466

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radi wrote:
    Witam
    Przepraszam pewnie temat już było kilkakrotnie.

    Ostatni okres miałam 24 czerwca. Zrobiłam test płytkowy w godzinach popołudniowych. Wyszedł negatywnie.

    Czy jest taka możliwość, że test mógł nie wykryć ciąży? Czy to, ze był robiony po południu moglo mieć wpływ na wynik testu ?

    Dziękuję z góry za pomoc.
    No w instrukcji zapewne pisze, żeby go robić z porannego moczu, nie popołudniowego. Nie piszesz jakie długie cykle, w którym dniu spóźnienia robiłaś test. Po tygodniu spóźnienia test powinien wyjść nawet popołudniu, chociaż słyszałam o przypadkach kiedy nie wychodziły w tym czasie nawet poranne - ale to zależy kiedy była owulacja - mogła się opóźnić.
    Za dużo niewiadomych, żeby odpowiedzieć.

    age.png
    02.12.2022 17:32, 40+2, 3540 g., 55 cm
    Tadziu z Nami ❤

    01.20 - start starań
    05.20, 09.20 - cb
    01.21 - poronienie 7tc
    06.21 - poronienie ~9tc - T22
    pauza do 01.2022
    03.22 - (25.03. - II kreski -> 14.04. - CRL 0,8 cm ❤, YS 0,4 cm -> 28.04. - CRL 2,22 cm -> 06.05. - CRL 4,1 cm -> 16.05. - CRL 5,73, FHR 156 -> 15.06. - 147 g. -> 24.06. - 235 g. -> 13.07. - 344 g. -> 1.08. - 522 g. chłopca -> 14.09. - 1278 g. -> 05.10. - 1761 g. -> 30.11. - 3550 g.)

    PAI-1 4G homo i MTHFR 1298A>C hetero
    Kariotypy ok

    Siła🔹️Spokój🔹️Miłość

    Bądź dumny z tego co robisz, zwłaszcza, jeśli nikt inny tego nie docenia.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ