Forum W oczekiwaniu na testowanie Test pozytywny a beta hcg
Odpowiedz

Test pozytywny a beta hcg

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Nożyczkowa Debiutantka
  Postów: 10 0

  Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam, nie wiem co o tym myśleć rano test był wyraźnie pozytywny (do 5 min, pozniej już była znacznie mocniejsza) pojechałam do laboratorium i beta negatywna.. o co chodzi? Przecież skoro test wykrył hormon to i Beta powinna mieć inny wynik. Ktoś ma jakieś pomysły lub słyszał o podobnej sytuacji??

 • karo555 Nowa
  Postów: 4 2

  Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:18

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Z tego co piszą, to zdarzyło się już komuś, że test z krwi był błędny - powtórzony już był ok. I w drugą stronę - to ten z moczu mógl dać fałszywy wynik.

  Dlatego ja na Twoim miejscu zrobiłabym jeszcze raz test z moczu, ale innej firmy niż tamten:) Jak znowu wyjdzie pozytywny, to idź ponownie na betę, innego wyjścia nie ma, żeby się upewnić na 100%

 • Nożyczkowa Debiutantka
  Postów: 10 0

  Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dobrze, dziękuje. Jutro powtórzę.

 • Nożyczkowa Debiutantka
  Postów: 10 0

  Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:46

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Negatywny.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego