X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test pozytywny a beta hcg
Odpowiedz

Test pozytywny a beta hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nożyczkowa Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, nie wiem co o tym myśleć rano test był wyraźnie pozytywny (do 5 min, pozniej już była znacznie mocniejsza) pojechałam do laboratorium i beta negatywna.. o co chodzi? Przecież skoro test wykrył hormon to i Beta powinna mieć inny wynik. Ktoś ma jakieś pomysły lub słyszał o podobnej sytuacji??

  • karo555 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co piszą, to zdarzyło się już komuś, że test z krwi był błędny - powtórzony już był ok. I w drugą stronę - to ten z moczu mógl dać fałszywy wynik.

    Dlatego ja na Twoim miejscu zrobiłabym jeszcze raz test z moczu, ale innej firmy niż tamten:) Jak znowu wyjdzie pozytywny, to idź ponownie na betę, innego wyjścia nie ma, żeby się upewnić na 100%

  • Nożyczkowa Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, dziękuje. Jutro powtórzę.

  • Nożyczkowa Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negatywny.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ