Forum W oczekiwaniu na testowanie Test pozytywny a beta hcg
Odpowiedz

Test pozytywny a beta hcg

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Nożyczkowa Debiutantka
  Postów: 10 0

  Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam, nie wiem co o tym myśleć rano test był wyraźnie pozytywny (do 5 min, pozniej już była znacznie mocniejsza) pojechałam do laboratorium i beta negatywna.. o co chodzi? Przecież skoro test wykrył hormon to i Beta powinna mieć inny wynik. Ktoś ma jakieś pomysły lub słyszał o podobnej sytuacji??

 • karo555 Nowa
  Postów: 4 2

  Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:18

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Z tego co piszą, to zdarzyło się już komuś, że test z krwi był błędny - powtórzony już był ok. I w drugą stronę - to ten z moczu mógl dać fałszywy wynik.

  Dlatego ja na Twoim miejscu zrobiłabym jeszcze raz test z moczu, ale innej firmy niż tamten:) Jak znowu wyjdzie pozytywny, to idź ponownie na betę, innego wyjścia nie ma, żeby się upewnić na 100%

 • Nożyczkowa Debiutantka
  Postów: 10 0

  Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dobrze, dziękuje. Jutro powtórzę.

 • Nożyczkowa Debiutantka
  Postów: 10 0

  Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:46

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Negatywny.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ