X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie po Ovitrelle
Odpowiedz

Testowanie po Ovitrelle

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, 14 dni temu (17 dc) miałam zastrzyk Ovitrelle. 24 dc usg i lekarz potwierdzil owulacje i stwierdził dwa ciałka żółte (7 dni temu). Dziś powinna przyjść @, okresu brak a dzisiejsza bhcg 0,75 U/I.. Tak się zastanawiam czy to pozostałość po ovitrelle sprzed 14 dni czy może jest szansa na ciąże...

  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest milion czynników odpowiedzialnych za zajście w ciążę. U niektórych ovitrelle zostaje dłużej u niektórych już po kilku dniach się ulatnia. Mi dwóch lekarzy z kliniki niepłodności pytanych o to kiedy testować po ovitrelle odpowiedziało że najlepiej w dniu miesiączki ale pozostałości znikają do 10 dni po zastrzyku, i tak jest na ulotce...
    A beta 0,75 to nie ciąża, ciążowa zazwyczaj startuje z wyższego pułapu. Życzę ci jak najlepiej ale w dniu @ beta powinna być już wyzsza. Złudne nadzieję nie pomagają. Sama jestem w tym cyklu super pozytywnie nastawiona ale nie złudnie. Bo wiem że może się wszystko stać w twoim przypadku bo to natura ale są na to nikłe szans. Będę trzymać kciuki do końca aż nie pojawi się krew. Ale nie zamartwiaj się, jeśli nie musisz brać żadnych leków to pozostaje tylko czekać..ściskam Cię mocno 💞

    Agnes92, Beti82 lubią tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak pisałam na innym wątku, to nie ciąża. Po tylu dniach owszem - ovitrelle może nie być już w organizmie, a beta może świadczyć o tym, że coś mogło się w organizmie zadziać, ale organizm mógł sobie z tym nie poradzić.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ