X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie test owu
Odpowiedz

Testowanie test owu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • An33 Koleżanka
  Postów: 119 9

  Wysłany: 2 kwietnia 2021, 14:44

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  zostały mi testy owulacyjne, ponoć niektórym test owulacyjny potwierdził ciążę. dzisiaj jestem 11 dni po owulacji, zrobiłam test owulacyjny wynik jest negatywny. czy ktoś też tak zrobił i mimo tego był w ciąży? w jakim dniu taki test może być dodatni?

 • olga_nts Koleżanka
  Postów: 31 21

  Wysłany: 2 kwietnia 2021, 16:53

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Test owulacyjny i to ze wychodzi pozytywny przy ewentualnej ciąży to czysty przypadek - kup ciążowy będziesz pewniejsza wyniku

  An33 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ