X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie test owu
Odpowiedz

Testowanie test owu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • An33 Koleżanka
    Postów: 119 9

    Wysłany: 2 kwietnia 2021, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zostały mi testy owulacyjne, ponoć niektórym test owulacyjny potwierdził ciążę. dzisiaj jestem 11 dni po owulacji, zrobiłam test owulacyjny wynik jest negatywny. czy ktoś też tak zrobił i mimo tego był w ciąży? w jakim dniu taki test może być dodatni?

  • olga_nts Koleżanka
    Postów: 33 21

    Wysłany: 2 kwietnia 2021, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test owulacyjny i to ze wychodzi pozytywny przy ewentualnej ciąży to czysty przypadek - kup ciążowy będziesz pewniejsza wyniku

    An33 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ