X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testy negatywne, a okresu brak.
Odpowiedz

Testy negatywne, a okresu brak.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kascok Przyjaciółka
    Postów: 112 110

    Wysłany: 23 września 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podobnie. Data ostatniej miesiączki 18 sierpień. Serduszkowanie 5 wrzesień w czasie kiedy wyszła owulacja na tescie i wiedziałam, że to owulacja, bo mam bardzo wyraźne objawy. Okres m ialam dostać 19 września A do dziś cisza. Testy negatywne. Chyba robiłam ich już 6. Co prawda wszystkie po południu. Jedne zrobiłam nad ranem. Nie widziałam nic. Dopiero w ciągu dnia spojrzalam i był tam cień kreski. Ale to po kilku godzinach... oszalec można. Nie wiem już co myśleć. We środę idę do gina. Do tego czasu chyba mnie do wariatkowa zawioza.

    aohx3e3.png
  • zakochanaaw Autorytet
    Postów: 443 326

    Wysłany: 24 września 2019, 04:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może dla uspokojenia nerwów idźcie na betę HCG? Ona na tym etapie to raczej 100% potwierdzenia da czy jest ciąża czy nie a i może jak trochę nerwów uspokoicie to przyjdzie @ :)

    Starania od 01.2017 o pierwsze maleństwo...
    Ona 24l. - Brak owulacji, io, tsh, mutacje MTHFR_677C>T i MTHFR_1298A>C i PAI-1 4G układy heterozygotyczne...
    On 35l. - 04.19 teratozoospermia - 0%/10.19 - 3-4%/7.04 - 3%/10.06 - 0%, usg jąder i badania krwi - ok.
    15.06. - laparoskopia, histeroskopia i hsg.
    niedrożne obydwa jajowody - UDROŻNIONE <3
    03.11 - hematolog
    16.11 - klinika leczenia niepłodności
    cykle stymulowane... bez efektów :(
    04.01.21-decyzja o próbie inseminacji a później in vitro
    21.01.21- beta 12,5
    01.02- mamy pęcherzyk!
    09.02 - mamy zarodek!
    15.02- mamy serduszko!!
    Nasz naturalny cud 🥰
  • kascok Przyjaciółka
    Postów: 112 110

    Wysłany: 25 września 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś u gina. Widać pecherzyk. Test ciazowy z moczu negatywny w dalszym ciągu. Ciaze rozpoznał jako zagrożona ze względu na krwawienie i bóle podbrzusza. Przepisał luteine. Kazał odpoczywać, nie dźwigać i czekać. Za t y dzień mam się znów zjawić. Mam mieszane uczucia :( mam nadzieję że będzie dobrze. Trzymajcie kciuki.

    aohx3e3.png
  • Camarilla Autorytet
    Postów: 491 226

    Wysłany: 6 października 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam tak w 2017r. Test wychodzily negatywne, okresu brak. U gina było widać pecherzyk i okazało się że to puste jajo płodowe.

    ♂️r. 81 - aspermia / brak możliwości oddania nasienia do badania
    ♀️r. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

    Starania od 08.2018
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ