X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie testy owulacyjne
Odpowiedz

testy owulacyjne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • renia825 Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 6 lipca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomozcie nie umiem dokladnie odczytac testow owulacyjnych ktory z tych jest dodatni wedlug was??? Jak tu zdjecie dodac???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2014, 21:52

    20060923650122.png
  • justwol Ekspertka
    Postów: 181 138

    Wysłany: 7 lipca 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana nie wiem jak zdjęcie dodać, jak na razie też nie posiadam tej umiejętności, natomiast jeśli chodzi o testy to powinnaś dostać do nich instrukcje
    ja posługuje się paskowymi, które zanurza się w pojemniczku z moczem, końcem w kolorze białym (drugi jest zielony lub różowy), na którym widnieje gruba czarna kreska, której nie należy przekraczać
    test odkładam na 5 minut, zwykle już po chwili pojawia się kreska kontrolna, która znajduje się bliżej kolorowej końcówki, jeśli pod spodem nie pojawia się druga kreska lub jest ona słabiej wybarwiona i mało widoczna to wynik uznaje za negatywny
    pozytywny wynik jest wówczas gdy kreska kontrolna i testowa są w tym samym kolorze lub gdy testowa jest ciemniejsza od kontrolnej
    jeśli nie pojawia się żadna to test uznaje się za nie ważny
    a jakie ty masz testy? ja moje kupuje na allegro, dość popularne są

    ckaiyx8dwetxnt0a.png
  • renia825 Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 8 lipca 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Instrukcje mam po angielsku ale cos tam zrozumialam testy mam z ebaya tez paskowe jestem zdziwiona bo to moj 43 dzien cyklu a test wyszedl wczoraj pozytywnie a dzis juz negatywnie dziwi mnie to czyzbym owulacje miala tak pozno?

    20060923650122.png
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 11 lipca 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie u mnie dziś test owi chbapozytywny obie kreski są tej samej barwy.sprobuje udostępnić fotkę

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ