X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testy pozytywne, później negatywne
Odpowiedz

Testy pozytywne, później negatywne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • antosia25 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 9 października 2023, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Ostatnia miesiączka 4.09. Pierwszy test z moczu 5.10 - ledwo widoczna druga kreska. Drugi test 6.10 - kreska dobrze widoczna. Trzeci test 8.10, kreska słabo widoczna, lekki ból w podbrzuszu, śluz delikatnie zabarwiony krwią. Wieczorem beta hcg z krwi 7,1.
    Co to oznacza?

  • miska122 Autorytet
    Postów: 4408 7514

    Wysłany: 9 października 2023, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antosia25 wrote:
    Cześć! Ostatnia miesiączka 4.09. Pierwszy test z moczu 5.10 - ledwo widoczna druga kreska. Drugi test 6.10 - kreska dobrze widoczna. Trzeci test 8.10, kreska słabo widoczna, lekki ból w podbrzuszu, śluz delikatnie zabarwiony krwią. Wieczorem beta hcg z krwi 7,1.
    Co to oznacza?
    Możliwe, że ciąża biochemiczna. Zrób jeszcze raz betę zobaczysz czy jest przyrost czy spada. Testy robiłaś tej samej firmy?

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 gram <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    Chłopczyk <3 💙
    preg.png
  • antosia25 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 9 października 2023, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różnej. Kiedy powtórzyć z krwi? Po 48 godz.?
    Jeśli to biochemiczna, to co to dla mnie oznacza?

  • miska122 Autorytet
    Postów: 4408 7514

    Wysłany: 9 października 2023, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antosia25 wrote:
    Różnej. Kiedy powtórzyć z krwi? Po 48 godz.?
    Jeśli to biochemiczna, to co to dla mnie oznacza?
    Najlepiej robić testy tej samej firmy, bo mogą się różnie wybarwiać. Tak, powtórz po 48h.
    Jeśli to biochemiczna to beta będzie spadać aż przyjdzie krwawienie. Następny cykl może się lekko różnić albo będzie taki jak zawsze. Trzymam kciuki żeby jednak beta rosła ✊

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 gram <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    Chłopczyk <3 💙
    preg.png
  • antosia25 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 9 października 2023, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój poziom stresu w tej sytuacji jest nie do opisania. Cykle miałam kiedyś bardzo nieregularne, antykoncepcję odstawilam w sierpniu (wtedy było ostatnie krwawienie z odstawienia), pierwszy okres pojawił się planowo. Więc teraz nawet nie wiem, kiedy mogła być owulacja...

  • miska122 Autorytet
    Postów: 4408 7514

    Wysłany: 9 października 2023, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antosia25 wrote:
    Mój poziom stresu w tej sytuacji jest nie do opisania. Cykle miałam kiedyś bardzo nieregularne, antykoncepcję odstawilam w sierpniu (wtedy było ostatnie krwawienie z odstawienia), pierwszy okres pojawił się planowo. Więc teraz nawet nie wiem, kiedy mogła być owulacja...
    Myślę, że beta wszystko powie. Możesz też zrobić jeszcze jeden test domowy, ale wiadomo że one nie powiedzą zero-jedynkowo. Jeśli nie wiesz kiedy była owulacja to jest też szansa, że beta dopiero rośnie. Tak naprawdę tylko beta da Ci jakieś informacje.

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 gram <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    Chłopczyk <3 💙
    preg.png
  • antosia25 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 9 października 2023, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzę ją jutro (minie 48 h). Czekam jeszcze na kontakt od ginekolog. Zobaczymy, co ona powie. A co może oznaczać ten zabarwiony śluz?

  • miska122 Autorytet
    Postów: 4408 7514

    Wysłany: 9 października 2023, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antosia25 wrote:
    Powtórzę ją jutro (minie 48 h). Czekam jeszcze na kontakt od ginekolog. Zobaczymy, co ona powie. A co może oznaczać ten zabarwiony śluz?
    Właściwie wszystko. Może to być jakieś pęknięte naczynko, niski progesteron, krwawienie implantacyjne, poronienie. Krwawienie we wczesnej ciąży jest dość powszechne.

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 gram <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    Chłopczyk <3 💙
    preg.png
  • antosia25 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 9 października 2023, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzyłam testy z moczu. Pasek jest praktycznie niewidoczny... to możliwe, skoro jeszcze w piątek był mega wyraźny?

  • miska122 Autorytet
    Postów: 4408 7514

    Wysłany: 9 października 2023, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antosia25 wrote:
    Powtórzyłam testy z moczu. Pasek jest praktycznie niewidoczny... to możliwe, skoro jeszcze w piątek był mega wyraźny?
    Stawiałabym na ciążę biochemiczną w takim razie 😞

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 gram <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    Chłopczyk <3 💙
    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ