Forum W oczekiwaniu na testowanie Torbiel czy ciaza
Odpowiedz

Torbiel czy ciaza

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sara9555 Autorytet

Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wizycie u gin. dowiedzialam sie, ze typowo ciazy jeszcze nie widzi, ale albo jest to cialko zolte albo torbiel. Czy ktos tez byl w takiej sytuacji? Mi sie wydaje, ze przy pierwszej ciazy tez tak mialam i jednak ciaza

w57vlbet0co667zh.png
  • sara9555 Autorytet

Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprzednie ciaze wykrywane na 100% w 8tyg ciazy. A moze ktos wgl. slyszal o torbielu w macicy? Bo to jest w macicy. I czy beta jakby cos bylo to mi wykryje? (jestem dzien po spodziewanym okresie)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 20:17

w57vlbet0co667zh.png
  • Paulinucha87 Ekspertka

Wysłany: 5 stycznia 2017, 21:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz oczywiscie,że ciązy nie widzi bo jest za wczesnie,a z tego co wiem i co pisze wyraznie na testach ciążowych,ze torbiele mogą pokazywać pozytywny test hcg,ale nie wiem czy test robilas.Jak robilas i jest negatywny to powtorz po paru dniach.Potrzeba troche cierpliwosci niestety :/

• sara9555 Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2017, 08:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem o tych testach, dlatego tez bylam u lekarza sprawdzic czy nie ma, bo kiedys tez mialam, ale na jajniku. 6 testow pozytywnych hehe. Chyba beta mnie nie ominie

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 08:28

w57vlbet0co667zh.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ