X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Torbiel czy ciaza
Odpowiedz

Torbiel czy ciaza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wizycie u gin. dowiedzialam sie, ze typowo ciazy jeszcze nie widzi, ale albo jest to cialko zolte albo torbiel. Czy ktos tez byl w takiej sytuacji? Mi sie wydaje, ze przy pierwszej ciazy tez tak mialam i jednak ciaza

  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprzednie ciaze wykrywane na 100% w 8tyg ciazy. A moze ktos wgl. slyszal o torbielu w macicy? Bo to jest w macicy. I czy beta jakby cos bylo to mi wykryje? (jestem dzien po spodziewanym okresie)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 20:17

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz oczywiscie,że ciązy nie widzi bo jest za wczesnie,a z tego co wiem i co pisze wyraznie na testach ciążowych,ze torbiele mogą pokazywać pozytywny test hcg,ale nie wiem czy test robilas.Jak robilas i jest negatywny to powtorz po paru dniach.Potrzeba troche cierpliwosci niestety :/

  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem o tych testach, dlatego tez bylam u lekarza sprawdzic czy nie ma, bo kiedys tez mialam, ale na jajniku. 6 testow pozytywnych hehe. Chyba beta mnie nie ominie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 08:28

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ