Forum W oczekiwaniu na testowanie Usg ok 12 dni po owulacji
Odpowiedz

Usg ok 12 dni po owulacji

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Basha Autorytet

Wysłany: 18 października 2016, 13:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybieram się na kontrolne usg w przyszłym tygodniu i tak się złożyło, że będzie to mniej więcej 12 dzień po owulacji. Zastanawiam się czy gdyby okazało się, że udało mi się zajść w ciążę to pęcherzyk będzie już widoczny? Nie udało mi się znaleźć informacji kiedy coś można wywnioskować z usg

f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • KammaMarra Autorytet

Wysłany: 18 października 2016, 13:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    12dpo ? To zalezy moze byc widoczny ale nie musi. Wydaje m isie ze to za wczesnie

05.12.2017 Kubuś

Aktualnie 6/7 tyg?

Chwilo trwaj....
  • Basha Autorytet

Wysłany: 18 października 2016, 13:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie myślałam, ale miałam nadzieję, że może ominie mnie testowanie :)

f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 października 2016, 13:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bedzie nic widać. Jedynie po endo niże stwierdzić ze cos tam jest.

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 listopada 2016, 10:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam wczoraj usg w 24dc. Do @ pozostało mi jakieś 4-5 dni. Lekarz całkowicie wykluczył ciążę. A ja się zastanawiam, czy rzeczywiście mógłby tak szybko coś zobaczyć? Niby sprzęt ma dobrej jakości, ale jest możliwość, że jeszcze nic nie wyjdzie? Miałam tylko usg, nie byłam badana ginekologicznie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego