X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Usg ok 12 dni po owulacji
Odpowiedz

Usg ok 12 dni po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Basha Autorytet
    Postów: 252 179

    Wysłany: 18 października 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybieram się na kontrolne usg w przyszłym tygodniu i tak się złożyło, że będzie to mniej więcej 12 dzień po owulacji. Zastanawiam się czy gdyby okazało się, że udało mi się zajść w ciążę to pęcherzyk będzie już widoczny? Nie udało mi się znaleźć informacji kiedy coś można wywnioskować z usg

    f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 18 października 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12dpo ? To zalezy moze byc widoczny ale nie musi. Wydaje m isie ze to za wczesnie

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Basha Autorytet
    Postów: 252 179

    Wysłany: 18 października 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie myślałam, ale miałam nadzieję, że może ominie mnie testowanie :)

    f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bedzie nic widać. Jedynie po endo niże stwierdzić ze cos tam jest.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam wczoraj usg w 24dc. Do @ pozostało mi jakieś 4-5 dni. Lekarz całkowicie wykluczył ciążę. A ja się zastanawiam, czy rzeczywiście mógłby tak szybko coś zobaczyć? Niby sprzęt ma dobrej jakości, ale jest możliwość, że jeszcze nic nie wyjdzie? Miałam tylko usg, nie byłam badana ginekologicznie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ