X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Usv po ovitrelle i biocenoza pochwy
Odpowiedz

Usv po ovitrelle i biocenoza pochwy

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Kolonia Znajoma
  Postów: 26 2

  Wysłany: 17 listopada 2021, 08:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej, miałam robiony test po stosunku na ruchomość plemników. Wyszedł 100 % nieruchomych plemników i liczne nablonki i leukocyty. Zrobilam zastrzyk ovitrelle w piątek. Wczoraj byłam na usg i konsultacji. Wyszedł obraz niejednoznaczny i zbadała pochwe to miałam pH prawidłowe i dużo miłego sluzu. Nie czuje żadnego swędzenia ani pieczenia gdybym miała infekcje. Co oznacza obraz niejednoznaczny na usg po ovitrelle po 5 dniach i czy związku z śluzem powinnam zrobić biocenoze pochwy? Dziękuję za wszelkie informacje :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ