Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W oczekiwaniu na dwie kreski/ objawy po owulacji 🫶🏼
Odpowiedz

W oczekiwaniu na dwie kreski/ objawy po owulacji 🫶🏼

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewelina95 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 stycznia, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Piszę do was ponieważ potrzebuję dobrego słowa i wsparcia 😊 wiec staram się o 2 ciążę (10 lat później), mam 30 lat i to mój pierwszy cykl starań. Antykoncepcja odstawiona 4 lata temu, brak problemów hormonalnych, badania wykonane 2 lata temu, brak endometriozy, pcos ect. Cykle 34-35 dni. 5-6 stycznia miałam owulację,5 linią testowa hormonu bardzo zaczerwieniona, mocniej niż druga linia 4 współżycie, 6 dzień owulacji współżycie. Jestem teraz 6dpo nie zauważyłam jednak nic oprócz od czasu owulacji pobolewanie brzucha jak na @, w niedzielę dość mocny ból promieniujący do ud chwilowy od tamtej pory lżejsze pobolewanie. Wczoraj nagły silny ból żołądka, trwał naprzemiennie falowo kilka godzin później ustał. Ciągle obserwuje żółtą
    Wydzielinę, dość mocno żółta bez swędzenia, nieprzyjemnego zapachu. Raz jej jest mniej raz mam sucho 🥺 chyba dziś zauważyłam
    Bardzo bardzo delikatny ból piersi ale nie wiem
    Czy już sobie nie wmawiam… przy pierwszej ciąży objawy były bardzo silne, ale nie mogę sobe przypomnieć dokładnie kiedy się pojawiły. Czy któraś z was doświadczyła podobnie?
    Miesiączka była 15 grudnia. Zamierzam testować 17 stycznia 🤞🏼dodam że dziś cały czas chodzę do toalety siku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia, 11:24

  • Rahia Ekspertka
    Postów: 213 606

    Wysłany: 14 stycznia, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej i jak sytuacja u ciebie? Symptomy i czas @ mamy bardzo podobny. U mnie wypada na jutro ;)

    01.2025 💙
  • Mona_Mona Ekspertka
    Postów: 229 214

    Wysłany: 13 lutego, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny :) czy któraś przymierza się do testowania ? Które dni cyklu macie i ile po owulacji? U mnie 25 d.c 9 dpo.

    🧑 37 🧔 36
    On :
    Nasienie 2%, zdrowy styl życia, bez nałogów , żylak powrózka nasiennego
    Ona :
    Insulinooporność ,lekka nadwaga
    Tarczyca w normie
    Prolaktyna w normie
    AMH 0.9
    Nerwica lękowa
    2024 Początek starań a nawet wcześniej tylko bez presji
    Grudzień 2024 biochem 💔
    Lipiec 2025 biochem 💔
    Październik -początek monitoringu owulacji -owulacja naturalna
    Listopad Owulacja bez pęknięcia pęcherzyka
    Grudzień Brak pęcherzyka ❌
    Styczeń Clo+ Ovitrele 💊💉
    Luty Clo + Ovitrele 💊💉
    Marzec Clo + Ovitrelle 💊💉
    Kwiecień bez leków, bez owulacji.
    Drożność jajowodów oba drożne
    Histerioskopia SIERPIEŃ 2026
    I procedura IVF 04.2026 - 6 dojrzałych komórek jajowych, 4 się zapłodniło, 2 -AA, 1 -BB. 1 stracone.
    Maj 2026 w oczekiwaniu na naturalną owulację i transfer.
  • Rahia Ekspertka
    Postów: 213 606

    Wysłany: 14 lutego, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej, nieśmiało ale z nogi na nogę tuptam do testowania. U mnie 11 dpo. @ wypada 18 lutego :)
    Mona mona a kiedy chcesz testować?

    Mona_Mona lubi tę wiadomość

    01.2025 💙
  • Mona_Mona Ekspertka
    Postów: 229 214

    Wysłany: 14 lutego, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rahia wrote:
    Heeej, nieśmiało ale z nogi na nogę tuptam do testowania. U mnie 11 dpo. @ wypada 18 lutego :)
    Mona mona a kiedy chcesz testować?

    Hej Rahia :) u mnie miesiączka ma się pojawić poniedziałek/wtorek. Dziś byłam betę zrobić i przy okazji progesteron. Czekam na wyniki, siedzę jak na szpilkach, staram się czymkolwiek zajmować żeby nie myslec ale ciągle googluje jakieś objawy its 🙈
    Kiedy będziesz testować ? Albo betke robić ?

    🧑 37 🧔 36
    On :
    Nasienie 2%, zdrowy styl życia, bez nałogów , żylak powrózka nasiennego
    Ona :
    Insulinooporność ,lekka nadwaga
    Tarczyca w normie
    Prolaktyna w normie
    AMH 0.9
    Nerwica lękowa
    2024 Początek starań a nawet wcześniej tylko bez presji
    Grudzień 2024 biochem 💔
    Lipiec 2025 biochem 💔
    Październik -początek monitoringu owulacji -owulacja naturalna
    Listopad Owulacja bez pęknięcia pęcherzyka
    Grudzień Brak pęcherzyka ❌
    Styczeń Clo+ Ovitrele 💊💉
    Luty Clo + Ovitrele 💊💉
    Marzec Clo + Ovitrelle 💊💉
    Kwiecień bez leków, bez owulacji.
    Drożność jajowodów oba drożne
    Histerioskopia SIERPIEŃ 2026
    I procedura IVF 04.2026 - 6 dojrzałych komórek jajowych, 4 się zapłodniło, 2 -AA, 1 -BB. 1 stracone.
    Maj 2026 w oczekiwaniu na naturalną owulację i transfer.
  • Rahia Ekspertka
    Postów: 213 606

    Wysłany: 14 lutego, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam dzisiaj tak walentynkowo ale nie wyszło ;) to teraz w poniedziałek. To jest dopiero mój 3 cykl po ciąży, zupełnie na spokojnie do tego podchodzę

    01.2025 💙
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ