X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W oczekiwaniu na test, podejrzana temperatura
Odpowiedz

W oczekiwaniu na test, podejrzana temperatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2021, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja dziewczyny, jestem nowa na tym portalu od dzisiaj. Super, że można się tutaj Was poradzić 😊 prowadziłam wcześniej monitoring cykli, przepisałam tylko część aktualnego cyklu. Od 4 miesięcy staramy się o maluszka. W poprzednich cyklach temperatura po owulacji zawsze utrzymywała się w granicach maks 36,9. W tym jest inaczej, bo min 37,1 do 37,4. Co myślcie? Czy to może być jakiś obiecujący objaw? Już nie mogę się doczekać 😊

    Wielkie dzięki z góry za odpowiedź 😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2021, 21:15

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ