X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W oczekiwaniu na testowanie
Odpowiedz

W oczekiwaniu na testowanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ma_jka Koleżanka
    Postów: 69 17

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey

    Piszcie dziewczyny , które czekają na pozytywne testy ciążowe

    Alan 6 lat
  • Kajka1 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 lutego 2016, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej ja mam cholerny dylemat od roku staramy się z mężem o 2 dziecko nasz pierwszy syn ma już 7 lat (prawie kończy w kwietniu), aktualnie mam dylemat okres niby był skończył się kilka dni temu lekki ale był.
    Aktualnie chce zmienić pracę i będę chyba musiała zrezygnować z maleństwa choć tak bardzo tego nie chce. Musze jednak przed tym krokiem zrobić test. Jak pisałam okres był ale nadzieja zawsze jest tym bardziej ze kilka dni po dnia płodnych przy sikaniu poleciało ze mnie kilka kropel krwi. A zaraz po okresie 3 dni przerwy i delikatne brazowe plamienie trwają kilka godzin hmmm ;) wiem ze to nie pora na test ale mąż mówi ze znając nasze szczęście akurat gdy się zwolnie i zmienić pracę może coś się udać. Co myślicie?

    Tak bardzo chciałabym by w końcu się udało ; (

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 23:45

    Kajka1
  • Tigana Autorytet
    Postów: 359 239

    Wysłany: 18 lutego 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekiwanie na testowanie to raczej temat na ovufriend, tam często poruszany, na belly zapraszamy już w ciąży :).

    lamlamard20150706_-35_Nasza%20Niunia%20jest%20ju%C5%BC%20z%20nami%21.png
    34bw9jcg50dgoh06.png
  • Iluzja00 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 16 marca 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tigana wrote:
    Oczekiwanie na testowanie to raczej temat na ovufriend, tam często poruszany, na belly zapraszamy już w ciąży :).
    Przeciez to jest ovu ;]

    Iluzja
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ