X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie w poszukiwaniu drugiej kreseczki na teście :)
Odpowiedz

w poszukiwaniu drugiej kreseczki na teście :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mama dwóch gości Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 25 listopada 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczynki! mam pytanie, czy rozbierał ktoś test płytkowy na części pierwsze? szukałam dziś drugiej kreski na teście i go rozebrałam, a tam na samym "dnie" paska lekko różowy pasek ;) i taka mnie ciekawość zżera czy to możliwe?

  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 26 listopada 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama dwóch gości wrote:
    witajcie dziewczynki! mam pytanie, czy rozbierał ktoś test płytkowy na części pierwsze? szukałam dziś drugiej kreski na teście i go rozebrałam, a tam na samym "dnie" paska lekko różowy pasek ;) i taka mnie ciekawość zżera czy to możliwe?

    Rozbierałam nie raz😀 zrób betę. Ona prawdę Ci powiem😀

    mkwia
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 26 listopada 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama dwóch gości wrote:
    witajcie dziewczynki! mam pytanie, czy rozbierał ktoś test płytkowy na części pierwsze? szukałam dziś drugiej kreski na teście i go rozebrałam, a tam na samym "dnie" paska lekko różowy pasek ;) i taka mnie ciekawość zżera czy to możliwe?

    Jak różowa kreska to dobrze

  • Dora34 Koleżanka
    Postów: 46 14

    Wysłany: 28 listopada 2019, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama dwóch gości wrote:
    witajcie dziewczynki! mam pytanie, czy rozbierał ktoś test płytkowy na części pierwsze? szukałam dziś drugiej kreski na teście i go rozebrałam, a tam na samym "dnie" paska lekko różowy pasek ;) i taka mnie ciekawość zżera czy to możliwe?
    Na to, żeby rozbierać test jeszcze nigdy nie wpadłam :D

    yfyfj7u.png

    ol2jsv4.png
  • mama dwóch gości Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 28 listopada 2019, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora34 ot taka babska ciekawość, co tam w środku piszczy :) to był mój pierwszy raz :D :D :D

  • Niki345 Autorytet
    Postów: 5415 6785

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama dwóch gości wrote:
    witajcie dziewczynki! mam pytanie, czy rozbierał ktoś test płytkowy na części pierwsze? szukałam dziś drugiej kreski na teście i go rozebrałam, a tam na samym "dnie" paska lekko różowy pasek ;) i taka mnie ciekawość zżera czy to możliwe?
    Zdarzyło się 😂😂😂 A już myślałam, że w swoich dziwactwach jestem sama. Zrób badanie z krwi, beta prawdę Ci powie 😊

    gNtjp2.png
    🔹Rocznik 83', starania od 2018, AMH 1,62 ng/ml
    ▪️PAI-1 4G hetero ▪️NK 19% ▪️ HLA-I dodatnie

    2018.11 IUI - 11tc [*]
    2019.04 IUI - 5 tc [*] [*] bliźniaki
    2019.10 IVF: 15 oocytów, 10 MII, 7 blastek w 5 dobie
    (5 klasy A, 2 klasy B )
    2019.10 FET 1x 🍀 4 tc [*]
    2019.11.29 FET 2x 🍀🍀
    BETA: 5dpt 2,61; 7dpt 44,9; 10dpt 204,0; 13dpt 716,6
    2019.12.17, 18 dpt - są ❤️❤️
    2019.12.24, 25 dpt - 6tc [*] ❤️💔
    2020.07.25, 36tc+6, poród, 3320gr, 56cm ♂️👣

    ▪️🍀🍀🍀🍀 nadal na zimowisku

    Prowadzę stronę:
    👉www.mamapoinvitro.pl
    gdzie zbieram nasze doświadczenia odnośnie starań oraz historie forumowych Staraczek (są wyjątkowe, szkoda żeby zniknęły w odmętach Internetu). Jeżeli chciałabyś, abym dodała również Twoją lub masz jakieś uwagi pisz śmiało [email protected] 😊
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ