X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 11 lutego 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ogóle z tym siemieniem lnianym jeszcze podrzucę. Wiem, ze dużo z Was pije, ale jeżeli ktoś tego nie robi to super opcja wspomagająca cały cykl :). Ja sobie zalewam łyżeczkę albo dwie ciepła woda w pracy i pije zamiast wody :) Fajnie wspomaga śluz i w ogóle spoko sprawa

    Bocianiątko, Rucola, Czrna 81, moli5 lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2018, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Dodałam, ale tak jak mówię - poczekaj raczej na Izę, ona na pewno wie więcej w tym zakresie.
    Dziękuję Izę też pomęczę ;-)

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 11 lutego 2018, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciak wrote:
    Byłam raz w ciąży w kwietniu 2017 poroniłam na początku 7 tygodnia. Według zaleceń mojej gin ma zrobić jak się nie uda do czerwca. Narazie miałam być dobrej myśli i działać . Hormony w normie. Napisałam już email , żeby się umówić do gin.

    Przepraszam, ale dziwi mnie podejście Twojej gin, u mnie była sprawa postawiona jasno - do zajścia w ciąże potrzeba obojga rodziców i dopóki nie zrobiliśmy badań męża, to moja gin nie chciała mi przepisać nic oprócz Miovarianu i kwasu foliowego. Dopiero jak oboje mieliśmy podstawowe badania to zaczęła działać, monitoring itd.

    Bocianiątko, MOJE lubią tę wiadomość

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 11 lutego 2018, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pakatasia tak mi przykro, że musiałaś przez to przejść :( :(

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 11 lutego 2018, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Mamunia- wrote:
    Przepraszam że tak z innej beczki, ale jak można sprawdzić kto ma dług i w jakiej wysokości? Sprawa poważna, przydałaby mi się jakaś pomoc prawna, ale nie chce nikogo nadwerężać. :-(


    Monia a BIK albo rejesr dłużników niewypłacalnych? ale bardziej w Biku można się zarejestrować i sprawdzić

    -Mamunia- lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2018, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Monia a BIK albo rejesr dłużników niewypłacalnych? ale bardziej w Biku można się zarejestrować i sprawdzić
    A czy mogę prosić o akceptację zaproszenia? :-)

  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 11 lutego 2018, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pakatasia bardzo mi przykro :( nie wiem, co czujesz, ale my kobiety jesteśmy silne i podnosimy się po upadku ZAWSZE. Czas też pomoże, trzymaj się.

    Dziewczynki, ja jutro powtarzam hobbistycznie betę - ostatnia w środę, więc jutro 5 dni później, ale po prostu nie wytrzymam i muszę zobaczyć, mam nadzieję, że cudowny przyrost nastąpił. Więc proszę o kciuki jeśli można <3

    -Mamunia-, Flowwer, Kaczorka, Rucola, Siwulec, Luna1993, Lena21, Emiilka, Bajkaaa, Kotowa lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2018, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa kciukam. <3
    Co do ziół to pamiętajcie, że niektórych nie można pić w ciąży, więc po owulce z ostrożnością.

    Dobranoc Kochane.

    reset, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 12 lutego 2018, 04:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pakatasia :( wracaj do zdrowia. Współczuję Ci, wiem co przeżywasz :(

    Pozdrowienia z nocnej straży!

    pakatasia96 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 12 lutego 2018, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Nikuś, jeszcze jedno - co najlepiej w pierwszej co w drugiej fazie? Sroka a później liście malin? :)
    Srokę można przez cały cykl, ale wtedy po 3 miesiącach trzeba zr9bić 1 miesiąc przerwy, albo można pić tylko do owulacji.
    Liście malin można zawsze, nawet w ciąży, z tym że w samej końcówce mogą przyspieszyć poród.
    Koniczyna różowa raczej tylko w 1 fazie.
    Mięta zawsze.

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 12 lutego 2018, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    Dziś rano dwie krechy na teście!! Pierwszy raz!!!
    Właśnie czekam w kolejce na badanie bety. Zaraz zemdleje z tych emocji :D

    Trzymajcie kciuki proszę!

    Malgonia, beatka_c, Bocianiątko, nowa na dzielni, gilmoregirl, Jeżowa, nenusia, KateHawke, Czrna 81, by7mistake, blue00, Siwulec, summer86, MOJE, agnieszka00, Lena21, -Mamunia-, ANkaG, Bobisia, Emiilka, Rub45, dominique, Kaczorka, Bajkaaa, MaryAnn, problemik, Morusek, Lunaris lubią tę wiadomość

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 12 lutego 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!

    Przez cały weekend byłam jakieś 2-3 strony za Wami, nie ,miałam czasu żeby porządnie wszystko przeczytać.

    Pakatasia trzymaj się Kochana! Jesteśmy wszystkie z Tobą!

    Frelcia jak tam @? Zjawiła się w końcu?

    Ja w sobotę zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki. Wiem, że to Ovitrelle (w sb było 9 dni po zastrzyku), bo dziś już kreski słabsze. Ale i tak przez cały weekend w domu łaziłam do łazienki i patrzyłam na test.. chciałabym zobaczyć kiedyś takie prawdziwe dwie kreski... Ehhh :(

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 12 lutego 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Nikuś, jeszcze jedno - co najlepiej w pierwszej co w drugiej fazie? Sroka a później liście malin? :)
    Liście malin przed ovu bo powodują skurcze i przygotowują szyjkę do porodu.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 12 lutego 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaManna gratulacje i pięknej bety :)
    Kargo31 niebawem zobaczysz piękne dwie krechy :)

    Kargo31 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 12 lutego 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaManna gratulacje :)
    Jezowa kciukasy zaciśnięte :) czekamy na Mega przyrost :)
    Kargo oby kreseczki zostały i za kilka dnia znów były mega mocne :D
    Miłego dnia :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 07:53

    Kargo31 lubi tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma jej :( znowu usg do przełożenia. A miałam taki piękny sen że przyszła..

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 12 lutego 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Liście malin przed ovu bo powodują skurcze i przygotowują szyjkę do porodu.
    http://m.mjakmama24.pl/ciaza/dieta-w-ciazy/nieprawda-ze-w-ciazy-nie-mozna-pic-naparu-z-lisci-malin,540_5636.html

    Niby wszystko pięknie, ale i tak nie wiadomo, kto ma rację.

    Ja z kolei słyszałam o pokrzywie, że też może wywołać skurcze, więc odstawiam ją po owu. Do tego ma duzo wit. A, a ona jest w nadmiarze toksyczna dla płodu.

    Melduję paskudną pogodę na wybrzeżu - tdmpwratura skoczyła, wszystko się topi. Odpowiada to mojemu nastrojowi w 1 dniu po feriach

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 12 lutego 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APropos herbat to Flo ostatnio dodała ciekawy artykuł:
    http://www.malwatea.com/pl/blog/8-herbat,-które-możesz-bezpiecznie-pić-w-trakcie-ciąży.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 08:28

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 12 lutego 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!! Patakasia współczuję bardzo. Nie wyobrażam sobie nawet co czujesz :(
    Anna Anna gratulacje!!
    Monika, fajnie że wróciłaś! :)

    Jak nie uda mi się w tym cyklu to chyba zacznę aplikować sobie jakieś ziolka :P już człowiek wariuje u chwyta się wszystkiego byleby się udało.

    Przeczytałam ta świetna książkę która mówi jak myśleć pozytywnie i przyciągać do siebie szczęście no i byłam szczęśliwa przez kilka dni! A teraz niestety podłe nastroje wracają. Chyba muszę przeczytać jeszcze raz :P

    A tak w ogóle zaraz pyknie mi dwa lata kiedy staram się o rodzeństwo dla synka i już rok z pomocą lekarską. Dobijajace to jest strasznie :(

    -Mamunia- lubi tę wiadomość

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 12 lutego 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myss podziel sie tytulem tej cudownej ksiazki, moze tez przeczytam sobie przed owulacja :p

    Gratuluje kresek :)

    Ja w tym cyklu odpuscilam na maksa. Nie mierze temp, nie licze kiedy co i jak. Na 100 % bede miala przedluzona umowe od wrzesnia i tak przestalo mi sie spieszyc z ciaza :) moze i dobrze bo ten pospiech mi nie sprzyjal :)

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ