X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wczesny okres i dziwne przeczucie....
Odpowiedz

Wczesny okres i dziwne przeczucie....

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Męczy mnie pewna sprawa. Ostatnia miesiączkę miałam 11 lipca. Trwała tyle co zawsze kolo4-5 dni tyle że był skapy i bezbolesny. Już wtedy bardzo się dziwnie czułam bo byłam potwornie senna dosłownie w pracy nie mogłam wysiedziec. Potrafiłam Przespać 12 goszin w dzień posiedzieć chwilę całą noc spać i rano być zmęczona w pracy. Mdlilo mnie ba zapach potraw w pracy. Nie mogłam znieść tego zapachu. Ale Odrzuciłam myśl o ciąży bo przecież miałam okres. Po tygodniu znowu wróciła mi myśl o ciąży bo straszne zaweoty głowy i inne takie rzeczy się że mną działy niż Dotychczas. No czułam się innaczej. 2 sierpnia zaczęły się plamienia i rozkrecil się okres gdzie powinnam go dostać dopiero wczoraj a zawsze miałam jak w zegarku. Bardzo mnie to zaciejawilo dlaczego. W dodatku skończył się dopiero wczoraj ten okresm trwał dłużej niż zwykle wydaje mi się że twn upał tak wpłynął na mnie. wczoraj wybrałam się z chłopakiem na zakupy. Jak jechaliśmy samochodem i gwałtownie przyspieszal nagle wszystko stawało mi w gardle. Jedzenie z mc Donalda jak raz na jakiś czas uwielbialam zjeść tak teraz myślałam że jest zepsute! Frytki wszystko było dziwne z posmakiem metalu. Chciałam napić się piwa. Myślę kurde znowu zepsute! Znowu ten metal w ustach nie mogłam przełknąć po prostu. Dzisiaj po okresie a Brzuch ciągnie kości lonowe mnie bolą wzdec takich dostałam i gula w gardle. Naczytalam się o ciąży gdzie można mieć okres do 3-4 miesięcy.
    Wybaczcie że się tak rozpisalam ale chciałam żeby było jasno.
    I Uprzedzam że się nie statalam o dziecko, nie zabezpieczamy się tylko przerywany stosunek i znam tylko długość swoich cykli że zawsze jak w zegarku. Co o tym myślicie. Bo czuje ze coś jest nie tak. Nie tak jak zawsze. Wiem że lekarzami nie jesteście ale jaka jest wasza opinia na ten temat co o tym myślicie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a test robiłaś?

  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam zaraz po miesiaczce w lipcu. I negatywny. Teraz dzień w dzień pracowałam od rana do późnej nocy. Jutro mam wolne dopiero będę miała jak zrobić... Zresztą czekałam co z tym okresem się stanie czy on się kończy czy ja wkoncu krwotoku dostanę czy jak bo trochę długo był. A siedząc w pracy siedziałam i czytałam na temat tych okresów i Ciąż i chciałam aie rzeczywiście doqiedziec czy coś takiego jest możliwe. Może dodam że PrY tym okresie nie miałam żadnych skrzepow jak zawsze tylko takie niteczki krwi. To chyba dość istotne bo nie zluszczalo się tam nic tylko leciała krew.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testu nie musisz już robić z porannego moczu, możesz go zrobić w każdej chwili.

  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam aż pokazać zdjęcie brzuvha bo normalnie to on też nie wygląda ale nie wiem czy tu się da

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob test, lub idz na bete i bedziesz miala jasnosc sytuacji ...

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brzuchem się nie sugeruj (jeśli nie jesteś w ciąży), bo może po prostu przytyłaś

    jedzenie z Maca często staje w gardle ;-)

    a tak poważnie
    to tylko Beta jeśli chcesz mieć 100% pewności

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2015, 13:15

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!
    zrobiłam test w poludnie i jak ten pasek szedl to pojawila sie wyrazna druga kreska normalnie i potem jak juz wszystko sie ze tak powiem rozlalo w swoje strone to ta kreska zanikla i widac bardzo malutenki cien... znowu w kropce jestem . coz trzeba leciec po drugi test... a brzuch jak ciagnal tak dalej ciagnie...

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu idź na betę, wszystko wyjaśni :)

    uwo9gov3ad3vq34d.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ