X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiesiołek a PMS
Odpowiedz

Wiesiołek a PMS

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rud@ Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 lutego 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Jestem na forum nowa, choć o fasolkę staramy się już 2 lata (nie polecam nikomu :( ). Po dłuższym czasie starań udałam się do lekarza i zalecił mi badania (ok) i badania męża (tu już gorzej...) oraz zalecił przyjmowanie wiesiołka. W tym miesiącu (3 cykl brania) zadział na śluz- jak żyję takiego nie miałam, co tu dużo gadać- narobiłam sobie nadziei i czekam z niepokojem na testowanie. Aaaallleee pojawiło się coś dziwnego tzn. nie odczuwam niemal żadnych oznak bólu piersi- bywały one znacznie wrażliwsze, bywały wręcz bolące, ale nigdy jeszcze nie mogłam-brzydko mówiąc- miętosić :P bez żadnych problemów tuż przed @. Ból podbrzusza jest znacznie łagodniejszy. Czytałam, że wiesiołek pomaga na PMS, ale to co znalazłam (i to co przekazał lekarz) odnosiło się głównie do psychiczno-depresyjnych oznak. Wiem, że na forum jest sporo zwolenniczek wiesiołka, wiem też, że każda z nas jest inna, ale ciekawi mnie- jak to jest u Was? Czy branie tego suplementu w znaczący sposób zmieniło wasze odczuwanie PMS?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ