X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie wydzielina z sutka w 10 dniu po owulacji
Odpowiedz

wydzielina z sutka w 10 dniu po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gucia_k Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 14 września 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dzisiaj jest 10 dni po owulacji (moim zdaniem 11:). Bolą mnie piersi i brzuch jak na miesiączke. po nacisnięciu sutka zauważyłam przeźroczysty plyn który wypływa i odrobina mlecznego czegos:) Skończyłam karmić 2 lata temu prolaktyne mam w normie...Miała któraś z Was tak????:)

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 14 września 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdź poziom prolaktyny. Wydzielina z sutka jest jednym z objawów hiperprolaktynemii.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • gucia_k Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 14 września 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykonywalam to badanie 2 razy i wynik jest ok

  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 15 września 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrob prolaktyne po obciazeniu metoklopramidem porozmawiaj z lekarzem o tym badaniu

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ