X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wynik bety, a stymulacja letrozolem + duphaston
Odpowiedz

Wynik bety, a stymulacja letrozolem + duphaston

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nakaja123 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Jestem tu nowa, a to mój pierwszy post. Dotychczas przyglądałam się Waszym z boczku.
    Dzisiaj zrobiłam betę z krwi i wyszła 17.7 - wiec ucieszyłam się. Kolejną planuje zrobić w poniedziałek dla potwierdzenia.

    Lekarka tez tak zaleciła i dodała, ze taki wynik bety może, ale nie musi być wynikiem stymulacji ( przez 5 dni letrozol, a od owulacji duphaston przez 10 dni ). Wczoraj zakończyłam przyjmowanie duphastonu.

    Co sądzicie ?

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć jeżeli nie miałaś zastrzyku ovirtelle a jedynie stymulację to jest to wynik stwierdzający ciążę :) powodzenia !

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem z jakiego powodu miałaś duphaston ale jeżeli mogę Ci podpowiedzieć to na razie kontynuuj branie go. Ja przyjmowałam przez niedomogę lutealną i po odstawieniu tabletek niestety pierwsza ciążę straciłam.

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • nakaja123 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety jestem po dwóch straconych ciążach. Pierwsza 5 lat temu - bliźniaki w 21tc, druga w czerwcu tego roku około 4 tygodnia.
    Zdiagnozowano teraz u mnie PCO. Dlatego lekarz zalecił stymulację, gdyż ciężko było się wstrzelić z bardzo długimi i nieregularnymi cyklami.
    No duphaston w razie niedomogi.

    Wiolala - dziękuje za wiadomość, zdecydowanie mnie pocieszyła!

  • onlydreams1994 Debiutantka
    Postów: 15 15

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wynik bety wskazuje na ciążę 😊

    Tak jak wyżej napisała Wiola i z tego co czytałam na innych wątkach, to powinnaś brać dalej duphaston.

    Trzymam kciuki i powodzenia ✊🍀

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam PCOS i teraz jak zaszłam brałam duphaston cały czas i na pierwszej wizycie lekarz zamienił mi na luteinę :) życzę Ci, żeby ta ciąża przebiegała bez komplikacji :)

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • nakaja123 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje, ze tak będzie ❤️ I bardzo dziękuje za wasze wsparcie. Dam znać po poniedziałkowej becie czy wzrosła. I poradzę się lekarza odnośnie tego duphastonu. Nie powiem, ze mam stracha

    Wiolala lubi tę wiadomość

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbadaj sobie również progesteron :) będziesz wiedziała na jakim jest poziomie i czy musisz dodatkowo się wspomóc.
    Ja swój mam baaardzo słabiutki i żeby nie luteina to nie miałabym szans na ciążę.

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ