X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wynik testu w drugiej ciąży
Odpowiedz

Wynik testu w drugiej ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • annix93 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :-) Jestem już szczęśliwą mamą jednego szkraba, zapragnęliśmy z mężem drugiego. W pierwszej ciąży pozytywny wynik miałam już kilka dni przed terminem @. Czy w drugiej ciąży pozytywny wynik pokazał Wam się w podobnym czasie jak w pierwszej? Dziś przypada termin mojej miesiączki i niestety testy nic nie pokazują :-(

  • Kraszixp Ekspertka
    Postów: 286 96

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annix93 wrote:
    Cześć Dziewczyny :-) Jestem już szczęśliwą mamą jednego szkraba, zapragnęliśmy z mężem drugiego. W pierwszej ciąży pozytywny wynik miałam już kilka dni przed terminem @. Czy w drugiej ciąży pozytywny wynik pokazał Wam się w podobnym czasie jak w pierwszej? Dziś przypada termin mojej miesiączki i niestety testy nic nie pokazują :-(

    Test zależy od wielu czynników i od samego testu. Ja z pierwszym dzieckiem zrobiłam wiele testów i wszystkie negatywne, a lekarz potwierdził ciążę. Nie martw się owu mogła się przesunąć albo zagnieżdżenie jak u mnie, zrób betę :) ja powinnam być w 5 tygodniu licząc od ostatniej miesiączki, na usg nic nie widać a beta 301 wskazująca na 4 tydzień ciąży :) jutro idę powtórzyć, bez sensu robić testy :)

    xnw4vfxm4fgggsa3.png
    7cs
    04.01.2022 kropuś 💝
    31.12.2021 beta HCG 724,500
    29.12.2021 beta HCG 301,100
    24.12.2021 ⏸
    11.07.2019 👧🏼
    19.10.2017 👧🏼
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ