X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyniki bhcg
Odpowiedz

Wyniki bhcg

Oceń ten wątek:
  • Jagaja Przyjaciółka
    Postów: 95 32

    Wysłany: 21 stycznia 2023, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, przed wejściem na to forum nie sądziłam ze mamy tak podobne historie….

    Ja zrobiłam wczoraj betę i wyszła 7,98 trochę niska…. A kreski na teście bardzo słabe. Skonsultowałam to z lekarzem i napisał ze to za wcześnie żeby stwierdzić ciąże i mam powtórzyć betę za tydzień. Ale jak za wcześnie skoro ostatnia miesiączkę miałam 26 grudnia a cykle mam 26-dniowe??? Nie wiem czy mam robić sobie jakaś nadzieje, trochę boli mnie brzuch, tak jakby jajnik i w pachwinie, czasem trochę wyżej. Jestem po pierwszym poronieniu (2msce temu) i wtedy również miałam ten ból, wiec trochę się boje ze znów to samo… myślicie ze przy takiej becie cos może z tego być? Robiłam trzy testy dzień po dniu i za każdym razem blade kreski

    28.10.2022 pierwsze II
    3.11 💔
    18.01.2023 ponownie II
    22.01 💔
    kwiecień/maj/czerwiec kolejne starania
    27.06.2023 kolejne II
    28.06 beta 24
    30.06. beta 66
    06.07 beta 1018

    Acard+duphaston
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3019 2346

    Wysłany: 21 stycznia 2023, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagaja wrote:
    Hej, przed wejściem na to forum nie sądziłam ze mamy tak podobne historie….

    Ja zrobiłam wczoraj betę i wyszła 7,98 trochę niska…. A kreski na teście bardzo słabe. Skonsultowałam to z lekarzem i napisał ze to za wcześnie żeby stwierdzić ciąże i mam powtórzyć betę za tydzień. Ale jak za wcześnie skoro ostatnia miesiączkę miałam 26 grudnia a cykle mam 26-dniowe??? Nie wiem czy mam robić sobie jakaś nadzieje, trochę boli mnie brzuch, tak jakby jajnik i w pachwinie, czasem trochę wyżej. Jestem po pierwszym poronieniu (2msce temu) i wtedy również miałam ten ból, wiec trochę się boje ze znów to samo… myślicie ze przy takiej becie cos może z tego być? Robiłam trzy testy dzień po dniu i za każdym razem blade kreski
    Powtórz bete w poniedziałek i zobacz jaki jest przyrost.
    Pewnie ze coś z takiej bety może być, przecież beta od jakieś wartości startuje, nie jest od razu wysoka. Kciuki ✊️✊️✊️

    Jagaja lubi tę wiadomość

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 21 stycznia 2023, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagaja wrote:
    Hej, przed wejściem na to forum nie sądziłam ze mamy tak podobne historie….

    Ja zrobiłam wczoraj betę i wyszła 7,98 trochę niska…. A kreski na teście bardzo słabe. Skonsultowałam to z lekarzem i napisał ze to za wcześnie żeby stwierdzić ciąże i mam powtórzyć betę za tydzień. Ale jak za wcześnie skoro ostatnia miesiączkę miałam 26 grudnia a cykle mam 26-dniowe??? Nie wiem czy mam robić sobie jakaś nadzieje, trochę boli mnie brzuch, tak jakby jajnik i w pachwinie, czasem trochę wyżej. Jestem po pierwszym poronieniu (2msce temu) i wtedy również miałam ten ból, wiec trochę się boje ze znów to samo… myślicie ze przy takiej becie cos może z tego być? Robiłam trzy testy dzień po dniu i za każdym razem blade kreski
    Ppwtorz za 2 dni żeby sprawdzić przyrost. Mogłaś po prostu wyłapać wczesna ciaze

    Jagaja, Ropuszka lubią tę wiadomość

  • Muszka1 Autorytet
    Postów: 945 668

    Wysłany: 21 stycznia 2023, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagaja wrote:
    Hej, przed wejściem na to forum nie sądziłam ze mamy tak podobne historie….

    Ja zrobiłam wczoraj betę i wyszła 7,98 trochę niska…. A kreski na teście bardzo słabe. Skonsultowałam to z lekarzem i napisał ze to za wcześnie żeby stwierdzić ciąże i mam powtórzyć betę za tydzień. Ale jak za wcześnie skoro ostatnia miesiączkę miałam 26 grudnia a cykle mam 26-dniowe??? Nie wiem czy mam robić sobie jakaś nadzieje, trochę boli mnie brzuch, tak jakby jajnik i w pachwinie, czasem trochę wyżej. Jestem po pierwszym poronieniu (2msce temu) i wtedy również miałam ten ból, wiec trochę się boje ze znów to samo… myślicie ze przy takiej becie cos może z tego być? Robiłam trzy testy dzień po dniu i za każdym razem blade kreski

    Powtórz za 2 dni. Moja pierwsza beta wynosiła 9...

    Jagaja lubi tę wiadomość

    age.png
  • Jagaja Przyjaciółka
    Postów: 95 32

    Wysłany: 22 stycznia 2023, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba już nawet nie ma sensu powtarzać bety… zaczęło się krwawienie, wiec identyczna sytuacja jak poprzednio…. Eh a już miałam nadzieje ze z tej niskiej bety może cos być…

    28.10.2022 pierwsze II
    3.11 💔
    18.01.2023 ponownie II
    22.01 💔
    kwiecień/maj/czerwiec kolejne starania
    27.06.2023 kolejne II
    28.06 beta 24
    30.06. beta 66
    06.07 beta 1018

    Acard+duphaston
  • Muszka1 Autorytet
    Postów: 945 668

    Wysłany: 22 stycznia 2023, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagaja wrote:
    Chyba już nawet nie ma sensu powtarzać bety… zaczęło się krwawienie, wiec identyczna sytuacja jak poprzednio…. Eh a już miałam nadzieje ze z tej niskiej bety może cos być…

    Pewnie c.b. Cię spotkała :( bardzo mi przykro :( oczywiście że jest szansa na ciążę z takiej bety, kiedy ja pytałam w którymś z wątków co może oznaczać beta 9, dziewczyny mi pisały że zawsze się od czegoś startuje. Życzę dużo zdrówka i na pewno wytrwałości, koniecznie konsultacji z lekarzem czemu tak się dzieje. A może przyjmowałaś jakiś lek który może zaburzyć wynik testu? (Np zastrzyk Ovitrelle tak działa)

    age.png
  • Jagaja Przyjaciółka
    Postów: 95 32

    Wysłany: 22 stycznia 2023, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka1 wrote:
    Pewnie c.b. Cię spotkała :( bardzo mi przykro :( oczywiście że jest szansa na ciążę z takiej bety, kiedy ja pytałam w którymś z wątków co może oznaczać beta 9, dziewczyny mi pisały że zawsze się od czegoś startuje. Życzę dużo zdrówka i na pewno wytrwałości, koniecznie konsultacji z lekarzem czemu tak się dzieje. A może przyjmowałaś jakiś lek który może zaburzyć wynik testu? (Np zastrzyk Ovitrelle tak działa)

    Nie nie, nic nie brałam… poczekam aż wszystko ze mnie wypłynie i idę na konsultację. Mam nadzieję, że powie co robić… dzięki <3

    28.10.2022 pierwsze II
    3.11 💔
    18.01.2023 ponownie II
    22.01 💔
    kwiecień/maj/czerwiec kolejne starania
    27.06.2023 kolejne II
    28.06 beta 24
    30.06. beta 66
    06.07 beta 1018

    Acard+duphaston
  • ewann Koleżanka
    Postów: 78 8

    Wysłany: 23 stycznia 2023, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zaczęło spadać .. mam nadzieje ze w środę nie wzrośnie spowrotem bo to by oznaczało kolejna ciąże pozamaciczna :( najdziwniejsze jest to ze nie mam żadnych boli ani plamien nawet 😏😒

  • paulik1507 Przyjaciółka
    Postów: 123 28

    Wysłany: 26 stycznia 2023, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po raz kolejny rozdarte serce 💔
    transfer blastki 4.2.1.
    5,5 dpt beta 0,44 mIU/ml, prog 43,50 ng/ml
    7,5 dpt beta <0,20 mIU/ml, prog 52,00 ng/ml
    Co jeszcze zrobić? Co zbadać? By kolejna procedura dała 🤰 To miała być ostatnia procedura w Polsce!
    Pierwszy raz zarodek dotrwał do 5 doby i to nic nie dało 😭

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ