X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie zmiana długości okresu
Odpowiedz

zmiana długości okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gabiii Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 listopada 2013, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie jak wiele mianowicie, zazwyczaj miałam normalny cykl 28-29 dni, w zeszłym miesiącu miałam 24 dni, w tym również. Jednakże w 19 dc, doszło do stosunku , niestety bez zabezpieczenia, niezauważyłam żadnego śluzu płodnego. 5 dni po dostałam okres. Słaby jak na mnie,3 dzień, i lekkie plamienie, a zawsze tydzień przed muszę się wspomagać lekami przeciwbólowymi. Dodam, że przeprowadziłam się do innego kraju, dużo stresu , jestem ciągle zmęczona, dieta tez nieregularna. Są jakieś szanse na ciąże ? chociaż czytając na forum, ciąża zawsze jest prawdopodobna..

    gabiii
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 17 listopada 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyna możliwość jaką tu widzę to przesuniecie owulacji, co z kolei oznaczałoby, że przesuwa się także okres, no chyba, że okres to po prostu plamienie implantacyjne.
    Stres, zmęczenie, dieta - to wszystko ma bardzo duży wpływ na owulacje i miesiączkę, a że każdy organizm jest inny, to naprawdę ciężko ocenić czy w twoim wypadku czynniki te owulkę przyspieszyły, czy opóźniły. Jakieś szansę są na pewno, ale jak dla mnie niewielkie.

    48f411ed51.png
  • gabiii Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 listopada 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z drugiej strony plamienie 5 dzień po , jeśli zarodek potrzebuje 6-12 dni. jedyne co czuje to ból jajnika po lewej stronie, i wszystko tak jak przy moim pmsie. nie pozostaje mi nic innego jak iść po test za niedługo. dzięki, trochę mnie uspokoiłaś, ale tak czy inaczej przy wizycie w polsce będe musiała udać się do ginekologa, bo miesiączki albo z potrzebą nospy, ketonalu i innych przeciwbóli, albo wcześniej i 2-3 dni

    gabiii
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 17 listopada 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6-12 dni jest umowne, znane są przypadki 4/5 dpo jak i 20 dpo ;)
    Niemniej wydaje mi się to naprawdę mało prawdopodobne. Proponuję zrobić test min. 3 tygodnie po stosunku :)

    gabiii lubi tę wiadomość

    48f411ed51.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ