X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie zmiana długości okresu
Odpowiedz

zmiana długości okresu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gabiii Nowa

Wysłany: 17 listopada 2013, 15:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie jak wiele mianowicie, zazwyczaj miałam normalny cykl 28-29 dni, w zeszłym miesiącu miałam 24 dni, w tym również. Jednakże w 19 dc, doszło do stosunku , niestety bez zabezpieczenia, niezauważyłam żadnego śluzu płodnego. 5 dni po dostałam okres. Słaby jak na mnie,3 dzień, i lekkie plamienie, a zawsze tydzień przed muszę się wspomagać lekami przeciwbólowymi. Dodam, że przeprowadziłam się do innego kraju, dużo stresu , jestem ciągle zmęczona, dieta tez nieregularna. Są jakieś szanse na ciąże ? chociaż czytając na forum, ciąża zawsze jest prawdopodobna..

gabiii
  • Unlike Autorytet

Wysłany: 17 listopada 2013, 15:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyna możliwość jaką tu widzę to przesuniecie owulacji, co z kolei oznaczałoby, że przesuwa się także okres, no chyba, że okres to po prostu plamienie implantacyjne.
    Stres, zmęczenie, dieta - to wszystko ma bardzo duży wpływ na owulacje i miesiączkę, a że każdy organizm jest inny, to naprawdę ciężko ocenić czy w twoim wypadku czynniki te owulkę przyspieszyły, czy opóźniły. Jakieś szansę są na pewno, ale jak dla mnie niewielkie.

48f411ed51.png
  • gabiii Nowa

Wysłany: 17 listopada 2013, 18:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    z drugiej strony plamienie 5 dzień po , jeśli zarodek potrzebuje 6-12 dni. jedyne co czuje to ból jajnika po lewej stronie, i wszystko tak jak przy moim pmsie. nie pozostaje mi nic innego jak iść po test za niedługo. dzięki, trochę mnie uspokoiłaś, ale tak czy inaczej przy wizycie w polsce będe musiała udać się do ginekologa, bo miesiączki albo z potrzebą nospy, ketonalu i innych przeciwbóli, albo wcześniej i 2-3 dni

gabiii
  • Unlike Autorytet

Wysłany: 17 listopada 2013, 18:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    6-12 dni jest umowne, znane są przypadki 4/5 dpo jak i 20 dpo ;)
    Niemniej wydaje mi się to naprawdę mało prawdopodobne. Proponuję zrobić test min. 3 tygodnie po stosunku :)

gabiii lubi tę wiadomość

48f411ed51.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ