X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zrobić test czy poczekać?
Odpowiedz

Zrobić test czy poczekać?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Elena91 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 5 listopada 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według wyliczeń ovu jestem przed terminem @. Lecz u mnie cykle trwają co 25-26 dni więc już wczoraj lub dziś powinnam dostać @.
    Temperaturę mierze wczoraj miałam 36,6 dziś 36,4 tendencja spadkowa. Szyjkę zaczęłam dopiero badać. Wczoraj ją bez problemu wyczułam dziś była dalej. Nie potrafię rozpoznać otwartości ale wczoraj i dziś jest to tak samo. Dziś śluz wyczułam biały gesty lepki, delikatnie rozciągliwy. Wczoraj miałam bóle brzucha silne. I od trzech dni wzięcia i częstomocz. Dodam że jestem na antybiotyku mam zapalenie krtani.

    Zrobić test jutro rano czy poczekać jeszcze?

  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 5 listopada 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz więcej niż jeden test w domu? Jeśli tak to zrób teraz, a jeśli będzie jakiś cień, to powtórzysz rano. Trzymam kciuki :)


    age.png
  • Elena91 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 5 listopada 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JuicyB wrote:
    Masz więcej niż jeden test w domu? Jeśli tak to zrób teraz, a jeśli będzie jakiś cień, to powtórzysz rano. Trzymam kciuki :)
    Po drodze do pracy wstąpię dopiero do apteki. W domu nie mam żadnego. Do apteki mam troche daleko

  • Elena91 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 6 listopada 2017, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test zrobiłam wyszedł jeden nieważny. A drugi negatywny (może dlatego że mocz był z jasnorozowa domieszką śluzu). Lekko wczoraj wieczorem i dziś planie na różowo. Taki gęsty różowy śluz.

  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli niestety nie tym razem :( Powodzenia w kolejnym cyklu.


    age.png
  • Nulqa Ekspertka
    Postów: 136 89

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem tu nowa, ale już od jakiegoś czasu was czytam..
    Moja aplikacja pokazała mi, że ovu była 25 listopada test ovu - negatywny. 26 listopada kłuł prawy jajnik - test ovu - negatywny. 27 i 28 listopada - test raczej pozytywny.
    Szczerze mówiąc już nie wiem kiedy mialam ovu ... od 30.11.boli mnie caly czas prawy jajnik i bolą piersi.. zastanawiam sie kiedy testowac..
    Jesli wierzyc aplikacji to dzis jest 8 dzien po ovu... czy to za wczesnie ? mam jakis bardzo czuly test plytkowy .. ale boje sie jednak rozczarowania..
    Boje sie ze bole glowy, sa wynikiem duzego stresu w pracy, a bol janika i piersi to zwiastun miesiaczki :( .. Pogubilam sie ...

    1c9d649ec9752ed178aec608a57423f4.png

    30tc- 06.06.2018 [*]
    8tc - 15.10.2018 [*]
    7tc- 12.09.2019 - ciąża bezzarodkowa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakbyś mierzyła temperaturę to łatwiej byłoby Ci wyznaczyć faktyczną owulację. Ja bym testowała minimum 8.12.

  • Pati1991 Debiutantka
    Postów: 11 24

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem obecnie 6 dpo. Nie Moge juz sie doczekac zrobic test. Mam objawy jak zgaga, wzdety brzuch i dzisiaj nabrzmiale persi.Owulacja 13 dnia. Cykler ok. 26 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2017, 18:29

    Patrycja26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati1991 wrote:
    Jestem obecnie 6 dpo. Nie Moge juz sie doczekac zrobic test. Mam objawy jak zgaga, wzdety brzuch i dzisiaj nabrzmiale persi.Owulacja 13 dnia. Cykler ok. 26 dni.
    6 dni po to mogło nawet nie dojść jeszcze do zagniezdzenia, niestety trzeba czekać. Moim zdaniem 10 dni po to minimum, ale i wtedy może testy nie wyjść. W drugiej ciąży nie wyszedł mi ok 12 dpo, a w ciąży byłam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati1991 wrote:
    Jestem obecnie 6 dpo. Nie Moge juz sie doczekac zrobic test. Mam objawy jak zgaga, wzdety brzuch i dzisiaj nabrzmiale persi.Owulacja 13 dnia. Cykler ok. 26 dni.
    Tak jak napisała Luna, test powinno się robić minimum 10dpo. U mnie beta była negatywna 9dpo, a 4 dni później już dodatnia. Lepiej poczekać kilka dni i mieć pewność, niż niepotrzebnie się dołować :) Życzę powodzenia :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ