Pamiętniki Celinowy notes 🤰
Dodaj do ulubionych
1 2

21 listopada, 16:06

JAK SIĘ DOSTAĆ DO GURU IMMUNOLOGII :D

doszłaś do punktu, w którym została Ci tylko immunologia? nie wiesz co dalej, gdzie iść, kogo szukać?
zdecydowana większość odpowiedzi, jakie dostaniesz, będzie brzmiała "Paśnik" - doktor/docent/lekarz.
wchodzisz więc na znanegolekarza a tam...brak terminów. i niech Cię to nie zdziwi, to pokazuje tylko jak wiele kobiet potrzebuje pomocy tak samo, jak my.

Jak się więc do niego dostać?
1️⃣ salve w Warszawie - wyłącznie teleporady - raz na jakiś czas ogłaszają na znanymlekarzu, że będzie możliwość zapisu - któregoś dnia, zazwyczaj o 10.00 "rzucają" kilka terminów - zazwyczaj na dwa weekendy w nadchodzącym miesiącu. terminy rozchodzą się w 3 minuty, więc warto od 9.50 czatować, odświeżać, liczyć na cud i brać to, w co trafisz - bez zastanawiania się czy Ci ten termin pasuje. Serio 🤷 warto być zalogowanym na konto i na wszelki wypadek mieć skopiowany numer pesel, żeby - jeśli będzie trzeba - wpisać tylko ctrl+v a nie całe 11 cyferek.
2️⃣ w taki sam sposób ogłaszają zapisy do Łodzi do APC (pierwsza wizyta obowiązkowo stacjonarna, kolejne mogą być już jako teleporady). rozchodzą się tak samo szybko, z tym że 2 listopada były zapisy mailowe na przyszły rok. już 1 listopada napisało do APC tyle osób, że do dziś dostają potwierdzenia wizyty, już na kwiecień?, a myślę, że panie z rejestracji jeszcze nie skończyły odpisywać. myślę też, że jak umówią wszystkich, to będą "rzucone" kolejne terminy - nie wiadomo tylko kiedy to nastąpi.
do APC można pisać maile (mało działa obecnie - do czasu, aż rejestracja nie odgrzebie się z maili listopadowych) oraz dzwonić (też nie jest lekko), choć najprawdopodobniej usłyszy się, że terminów nie ma🤷
3️⃣ czasem w ramach takich łapanek na znanymlekarzu dziewczyny z forum łapią termin i potem oddają - ja tak dostałam wizytę od Misii. jej już nie była potrzebna wiec przepisałyśmy termin na mnie (jestem jej za to dozgonnie wdzięczna <3 ).
4️⃣ jest grupa na FB "starając się z pomocą dr P" czy jakoś tak, jest tam post o wymianie albo rezygnacji z wizyty, ale też trzeba w parę sekund się zgłosić, bo chętnych jest...to mnie przeraża ile osób potrzebuje tej wizyty, ale jest ich mnóstwo.
5️⃣ jest opcja, że będziesz nieustannie odświeżać znanego lekarza - czasem dziewczyny się zamieniają, jedna zwalnia druga ma odebrać i wtedy czasem się udaje osobie trzeciej - i w ten sposób łapiesz termin. w pracy przy komputerze - polecam.
6️⃣ możesz też wybrać innego lekarza, przynajmniej na wszelki wypadek mieć termin, w razie gdyby się nie udało złapać Paśnika. to kilka nazwisk:
🔸Malinowski (Łódź, akceptuje tylko badania zrobione u niego - wychodzisz chudsza o kilka tysięcy)
🔸 Wilczyński (Łódź, podobno jest spoko, terminy dużo łatwiejsze, jego zalecenia delikatnie się różnią od Paśnikowych)
🔸 Sydor (Kraków, Katowice, ogólnie Śląsk, myślę że na równi z Paśnikiem, uczył go, terminy lepsze choć szału też nie ma, to na pewno nie jest z tygodnia na tydzień, tylko bardziej kilka miesięcy - w tym roku ciężko mu przyjąć nowa pacjentkę, myślę że od stycznia będzie lepiej z zapisami, ale warto pisać maile, pytać o listę rezerwowa, może ktoś coś zwolni akurat)
🔸 Suchanek (nie wiem skąd, wiem że ma teleporady, jest polecana ale nie uznaje KIRów - nie zleca więc accofilu)
🔸Jerzak (Wwa, opinie sprzeczne - na pewno bardzo droga, terminy okej, bardzo szybkie, niektórzy mówią że wszystkich leczy szablonowo, niektórzy zachwyceni, wiem że ma humorki i bywa bardzo specyficzna, powiedzmy że może być po prostu niemiła)

23 listopada, 16:11

Porównanie cen dla badania nasienia w Warszawie (stan na miesiąc/dwa temu?)

nasie.png

Wiadomość wyedytowana przez autora 23 listopada, 16:11

1 2