Pamiętniki Co przyniesie los
Dodaj do ulubionych
1 2

21 lipca 2018, 20:32

Mam jakiś kryzys. Albo to PMS. Mąż mnie denerwuje, czasem mam wrażenie, że samej byłoby mi lepiej. Nie tak wyobrażałam sobie swoje dorosłe życie. ehh, nie jestem pewna, czy my będziemy razem już zawsze. Mózg już mi paruje od tego myślenia. i popłakałam się.

23 lipca 2018, 15:42

Kolejna koleżanka z pracy w ciąży.
I ta cholerna zazdrość....

22 sierpnia 2018, 18:57

Niedługo druga rocznica naszego ślubu. i znów się zastanawiam czy za rok będziemy już we trójkę. Przykro mi. Coraz bardziej odczuwam ten brak dziecka. Te długie chwile ciszy między nami, jakby nie było o czym rozmawiać. A nie kłócimy się. jest spokojnie między nami. staram się nie być nerwowa, mąż też się wziął za siebie. Powinno być lepiej, a czuje jakąś pustkę, coraz bardziej. Staram się walczyć z tymi negatywnymi myślami, ogólnie jestem twarda, ale czasami wpadam w dołek. I Czuję się samotna. Tak bardzo bym chciała już tulić nasze maleństwo.

22 sierpnia 2018, 18:57

Ciąża rozpoczęta 3 sierpnia 2018
Przejdź do pamiętnika ciążowego i czytaj kontynuację mojej historii
1 2
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)