Wielki TEST kobiecej płodności!

Sprawdź swoją płodność i otrzymaj spersonalizowane wskazówki

Rozpocznij test
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Pamiętniki Czekam na ciążę 🥰
Dodaj do ulubionych
1 2

5 maja, 13:56

20 DC. Aj zła jestem że szkoda słów. Tak się wkurzyłam nie męża aż mnie brzuch rozbolał. Byłam u rodzinie i nic nie przepisze bez badania mężem. Tłumacze że mąż się wstydzi i nie pokaże. To nic ja nie mogę pomóc.
Stęka że go boli całą główka w krostach/pryszcach czerwonych jak skórę ściaga nie wiem jak to opisac to aż wyje. Wczoraj widziałam to aż krzyknęłam jak zobaczyłam. Czegoś takiego nie widziałam nigdy. Jak sika to nie boli tylko jak te skórę ściaga i się myje..wczoraj moczył w korze dębu to mówi że ciut ulgi. Pierwszy raz w życiu coś takiego widze. Ale mi nic nie jest zero. Jak by to była bakterii to i ja bym.miała..normlanie ręce opadaj szkoda że nie ma ma wizyty u mojej gin to bym ona coś przepisałe. Będę miec wizytę dopięro jak okres przyjdzie.
Mąż jest tak uparty on nie pokaże penisa i koniec i będzie cierpiał.. normalnie jak to samo przejdzie to aż się będę bała współżyć bym ją tego że nie miała.
Eh tylko tyle dziś ma do napisanie
Z tego wszystkiego brzucu mnie dołem boli i już sobie wkręcem że pewnie przez stres nici będa

8 maja, 07:31

23DC.
Uf mężowi już lepiej ten clotrimazol pomogą. Jeszcze karze mu się smarować do tygodnia. Zero seksu. Niech się wyleczy do końca.
A mnie piersi bolą/ciężkie są od 22dc więc już wiem że ciąży nie ma. Bo były takie same w tam tym cyklu.
Wczoraj tak mnie bolał lewy jajnik że już wpadłam w schize że to ciąża pozamaciczna.,
Pobolewa mnie dół brzucha takie ale skurcze okresowe i tak jak by kuje nad spojeniem łonowym.
Czekam na okres na pewno będzie.
Wzięłam się za siebie więcej ruchu. Codzienny spacer do lasu. Staram się mini 10 tys kroków robić dziennie. Mniej jeść. Kawa nie słodzę ograniczam słodkie. To już trudniej bo aż mi ślinka leci na widok słodyczy.
Przygotowania do komuni świętej córki pełna parą. Komunia akurat wypadnie w płodne dni więc ten cykl daje na straty. Bo stres bo na pewno seksu dużo nie bedzie.
A zresztą i tak w ciąże nie zajde. Zaczynam myśleć że jest to winna męża. Jak w tym cyklu piekne 2 komórki jajowe pewnie dwie pękły bo czułam okropny ból grube endriometrium i co lipa ...eh wszędzie dookoła ciążę.
Pomaga mi dużo modlitwa częstą msza. Teraz podjęłam się duchowej adopcji. Tak te dzieciątka ma już 7 tyg. Może uda się jej ochronić przed Aborcją.

12 maja, 06:45

27 DC. Pierś tak mnie bolą aż nie mogę wytrzymać w staniku. Do tego sutki wrażliwe na dotyk. Pobolewa mnie ciągle dołem brzuch. A wczoraj miałam jakieś plamienie. Był to śluz z krwią. Mąż już się wyleczył.
Czy was też wkurzą ten detektor ciąży pokauzje mi że ma 68% szans na to że wyjdzie test pozytywny. Pranie nie. Nie zrobię szybciej niż 32 DC bo cykle ma 31 DC zawsze. Jeszcze dwa dni luteiny. I te czekanie. Wykańcza mnie to. Jak okres przyjdzie teraz to ten kolejny cykl daje sobie spokój że staraniami do gin pójdę zobaczy ale nie na siłę seks itp

15 maja, 07:13

30 DC. Piersi tak mnie bolą że oszaleje..bolą no po bokach od góry i no od dołu. Sutki ciutke wrażliwe. Bóle miesięczkowe i plecy mnie bolą na dole. To juz albo niech ten okres przyjdziesz bo oszaleje. Bolą piersi mocniej niż przed leczeniem. Bola mnie o 22 DC więcej raczej nie wierzę że ciąża. Bo za szybko tak mi się wydaje. Libido ma wysoko. Czasem mi się w głowie zakręcie i głowa boli. Bo jestem od 10 dni na deficycie kalarycznym chce schudnąć plus chodzę do lasu na spacery.
Testu nie robiłam czekam do wtorku. Jakoś wole nie robić chodź się nakręcam jak katarynka. Bo wiek co będzie jedna kreska.
Zaczyna się stres przed komunia itp.
A wyczułam że te bóle piersią mogą byc od progesteronu że za dużo lub za mało. Ktoś z was może lepiej wie?
A zrobiłam test negatywny. Czyli czekamy na małpe
I małpa dzisiaj przyszła po południu...a cycki jak bolą tak bola fest dziwnie

Wiadomość wyedytowana przez autora 15 maja, 18:33

17 maja, 05:05

3 DC. Umieram tak mniej zaatakowała grzybica. Jeszcze w życiu nie miałam grzybicy w okresie. Ani tampona włożyć ani podpaski bo pieczę żywym ogniem. Już ma leki. Moje gin mi wypisała ale musiałam jej zapłacić 60 Zł. Mąż był zły no ale co zrobić. Dała mi i mężowi do ustne mi globulki ale ma okres to lipa z braniem i mężowi maść by też się przeleczył.
Pierwszy raz w życiu tak mnie zaatakowała w okresie. Bez okresu daje czadu.
Nie wiem skąd to dziadostwo wraca. Antybiotyk nie brałam, cukier ograniczam. Nad wodą nie byłam. Ostatni miałam w grudniu ale to po antybiotyku.;( Tak że lipa...
1 2