X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Pamiętniki Czekam na ciążę 🥰
Dodaj do ulubionych
1 2 3

2 lipca, 12:23

18 dc. I mnie dopadła grzybica. Mąż ma mega objawy leczy się. Ma już dosyć czemu ona wraca. Mąż ma nowe leki bo ten Orungal nie pomaga. Dietę trzymamy. Kompalam się w poniedziałek nad zalewem i był seks z mężem i pewnie ja go zaraziłam zanim ja miałelam objawy . Czy tak częste infekcja mogą być powodem że nam się nie udaje. Mąż teraz od dziś przyjmuje na 12 dni Flucofast. Może wy macie jakieś rady .
A u bolą mnie jajniki

7 lipca, 10:25

23dc. Już 3 strona pamiętnika. Co u mnie. Cycki tak bolą że już idzie oszaleć. Biorę większą dawkę luteinę 100 i zero efektu. Mąż już lepieja ale dalej bierze leki. Ja też biorę globulki na grzybice. Zero seksu. Spokojnie czekam na okres. W przyszłym cyklu może będzie szansa na zastrzyk na pęknięcie.

28 lipca, 07:55

Nie pisałam długo... Oczywiście okres był. Byłam u mojej gin w 14 DC i co lipa grube endriometrium śluz płodny a w jajnikach lipa.nawet pęcherzyka nie było... No i gin zdecydowała że ten 14 DC zamieniamy na 2 DC i od nowa Aromek ;( i tak teraz jestem w 4dc i nie ma nadziei. Pierwszy raz Aromek nie zadziałał i ten cykl będzie długi...
Ja już nie ma nadziei trzeba się chyba pogodzić:(
Mąż się dokładnie wyleczył. Na kupowała mężowi witaminki potulnie bierze.

4 sierpnia, 14:54

Nie wiem nawet jaki ma dzień cyklu bo i tak to nie ma sensu. Tylko chodze i płacze po kątach .
Chodzi o to że mąż od poniedziałku znów ma taką grzybica penisa..jak zobaczyłam wczoraj to aż mi słabo było. Ale to nic nie chcę się leczyć robi awantury. Ani prośby ani groźni ano szantaż nie zmusza go do brania leków. Pokazywałam mu zdjęcie powikłania to mówić trudno. Mówię będzie bezpłodny trudno. Nie będzie brał leków bo ona nic nie dają. Odstawił witaminy nie i koniec. Ja już wysiadam ma dosyć. Od roku łykam garściami leki aż mi się już żygać chce na ich widok. A on robi takie numery. Mówi że samo przyszło samo pójdzie. No ale gryzbica chyba sama nie przejdzie. Tej skóry nie może ściągnąć ma rany na niej. Ściaga jak się myje to się aż drze. Wiem jest dorośli człowiek nie mogę go zmusić do brania leków czy wizyty lekarza. Powiedziałam póki nie przeleczysz się lekami zero seksu. I tak to właśnie jest. Ja myślę że mąż jest bezpłodny jego praca jest spawaczem ta grzybica ciągle wraca ja myślę że tu musi być inna przyczyna bo ja nie ma nic zero obajawów a nie mogła męża zarazić bo od tygodni przed obajawami seksi nie było....:( Eh takie to ma nie szczęście tak zazdroszczę parę gdzie facet się stara robi badania bierzesz leki itp mi już brak sił nie mogę sobie poradzić ze swoją głową nic nie pomogą. A jak już jajniki mnie bolą to wiem że owulacja się zbliża i co dalej lipa... już mija rok jak się leczę i nic...czemu to tak boli.
Za niedługo będzie szwagierka w ciąży jak tylko wprowadzą się do nowego domu nie wiem że jak to przeżyje... proszę o jaką radę czy ta grzybica nie leczoną serio powoduje bezpłodność i czy sama przyjdzie.

8 sierpnia, 12:01

Dzięki wam dziewczyny za komentarze.
DC 15 jajniki bolą jak szalone znajomy ból. Owulacja będzie dziś/jutro. Śluz mnie zalewa. Libido w kosmos. Ale ten cykl na spokojnie nie nakręcam się. Bo i tak seksu nie ma. Mąż się dalej nie leczy. Mamy ciche dni. Jedyny plus taki że nie będę wypatrywać objawów i się nakręcać.
1 2 3