X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Kiedy tak bardzo chce się być znów w ciąży, a zakaz starań o dziecko po poronieniu - jak przetrwać ten czas?
Odpowiedz

Kiedy tak bardzo chce się być znów w ciąży, a zakaz starań o dziecko po poronieniu - jak przetrwać ten czas?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • JaKa Autorytet
    Postów: 493 320

    Wysłany: 10 lipca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie wszystkie Aniołkowe Mamy.
    Myślę, że wiele z was tak jak i ja chciałoby wypełnić tą pustkę po stracie maleństwa i zajść w ciążę jak najszybciej.
    W moim przypadku lekarz kazał się wstrzymać do października, czyli 5 miesięcy od zabiegu, a powodem jest podejrzenie częściowego zaśniadu (wynik badania histpat niejednoznaczny).

    Jakby tego było mało, mój Mąż zaczął szpitalne leczenie antybiotykami dożylnymi, które potrwa miesiąc albo dłużej :(
    I tutaj także pod górkę, bo przecież po antybiotykoterapi przydałyby się 3 miesiące przerwy zanim zaczniemy starania aby organizm się zregenerował i wytworzyły się zdrowe plemniki.

    Jest mi coraz ciężej z tą całą sytuacją, a czas biegnie nieubłaganie ( we wrześniu kończę 31 lat).
    Wiem, że wiele z forumowiczek ma znacznie poważniejsze problemy, ale może jest wśród was taka osoba, która mogłaby mi coś podpowiedzieć, poradzić.

    Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 10 lipca 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plus z tego taki że akurat mąż się przeleczy, zregeneruje i będziecie mogli zaczàć działać :). Ale wiem, to straszne :( ja jutro idę do gin z nadzieją że da zielone światło No ale kto to wie... ech. Trzymaj się! Przeleci szybko, znajdź jakieś inne zajęcie. U mnie chyba tylko pełne ręce roboty działają!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 10 lipca 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc JaKa!

    Wiem co czujesz... Ja w maju poronilam drugi raz. Postanowilismy (co bylo dla mnie chole.rnie ciezkie) w porozumieniu z lekarzem ze wstrzymujemy sie ze staraniami do konca roku. W tym czasie bedziemy szukac przyczyn niepowodzen, ale tez postanowilam ze tym razem solidniej przygotuje sie do ciazy- poprawie kondycje fizyczna, duzo wczesniej zabezpiecze sie lekami (jezeli wyniknie cos z badan) czy suplementami... Wymyslilam tez sobie pare kursow do zrobienia... Chce wypelnic ten czas maksymalnie. Jak sobie pomysle ze to jeszcze pol roku to targaja mna rozne emocje, jest mi ciezko ale w sumie lepsze to niz przezywanie zaraz za chwile kolejnej tragedii...

    Takze przygotujcie sie z mezem i pozniej bez wyrzutow sumienia dzialajcie! :) Miejmy nadzieje ze ten czas szybko zleci! <3

    p19uskjoxacp4928.png
  • JaKa Autorytet
    Postów: 493 320

    Wysłany: 10 lipca 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah, dziękuje Wam, już mi lepiej :)

    Na brak zajęć nie narzekam, wróciłam do pracy końcem maja, więc obowiązki są. Ale jestem strasznie zmęczona psychicznie... Marzą mi się wakacje, żebyśmy mogli złapać oddech, dojść do siebie po stracie, ale teraz kiedy Mąż w szpitalu nie ma na to póki co szans.
    Jeszcze wszędzie wokoło widzę ciężarne kobiety, albo takie z maleńkimi dzidziusiami, a patrząc na nie serce potwornie boli :(

    Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ