X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Dong Quai na owulację i plamienia
Odpowiedz

Dong Quai na owulację i plamienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, 3 dzień stosuję Donga po 2 tabl.dziennie ,dzis wzięłam już 1 tabl. i pojawił się śluz płodny,ale cały zabarwiony swieżą krwią. Czy Dong mógł namieszać i stąd ta krew? Jestem w 11 dc ,owu z reguły za jakies 5 dni...Nie wiem czy go odstawic czy "dzielnie"jeszcze jutro z mniejszą dawką go wziąć?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2017, 15:23

  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 15 września 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że to plamienie około owulacyjne. Może dong przyspieszy Ci owulacje. Ja bym brała dalej i obserwowała.

    Justi77 lubi tę wiadomość

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • Kasia12384 Znajoma
    Postów: 26 1

    Wysłany: 15 września 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi Dong Quai kazała brać zielarka, mówiła że dobrze działa na szyszynkę i wyreguluje hormony.

    Justi77 lubi tę wiadomość

    Synek ur. 2010r.
    Starania o drugie dziecko od 2015r.
    Od maja 2016r. stymulacja Clo + pregnyl
    05.07.2017r. Laparoskopia
    Endometrioza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też to biorę, podobno działa cuda, ma regulowac hormony wplywac pozytywnie na owulacje bo organizn odczytuje go jako estrogeny czy jakos tak. Ale właśnie nie wolno w okres bo wzmaga krwawienie o czym sie wczoraj przekonalam. I nie wolno też jak sie bierze leki przeciwzakrzepowe, rozrzedzajace krew bo ryzyko krwawien. Także no nie wiem moze to pozostalosci po okresie albo nie wiem. Poczekaj jeszcze sproboj a jak nie przestaniesz plamic to odstaw bo widocznie cos nie teges.

  • Komflower12 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jak dziewczyny, możecie powiedzieć coś więcej na ten temat? Nadal stosujecie? Jak efekty???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2018, 18:36

    Komflower
  • Kitty.Noir Ekspertka
    Postów: 245 226

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuje pierwszy cykl, jedna tabletka, na razie ok, owu jeszcze przede mna, czuję się ok, plamien zero, sluzu zdecydowanie wiecej niz zwykle.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ