X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację endometrioza a śluz płodny
Odpowiedz

endometrioza a śluz płodny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2018, 00:05

  • Monica Ekspertka
    Postów: 170 185

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Meera ja mam endometrioze zaawansowana nie mam określonego stopnia ale nie mam już lewego jajnika i jajowodu jestem po dwoch laparoskopiach. Z własnego doświadczenia wiem że śluzu jest skąpo lub go nie ma.Wspomagam się wiesiołkiem teraz bo staram się o dziecko i ten mi pomaga,kiedy jeszcze nie wiedziałam że mam to choróbsko plus niedoczynność tarczycy zaszłam w ciąze ale brałam wiesiołek trzy miesiące przed plus piłam siemie lniane. Nie zniechęcaj się:) i nie poddawaj! ja jeszcze walcze o drugie dziecko chociaż mam o wiele mniejsze szanse.Pozdrawiam:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2018, 00:06

  • Monica Ekspertka
    Postów: 170 185

    Wysłany: 1 września 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że się nie poddajesz i szukasz dalej. O lekarzach szkoda pisać:) ja mam problem ze sluzem ogolnie a pogorszylo sie kiedy to ponad rok bralam lek na endometrioze (zapomnialam nazwy) ktory wprowadzil mnie w sztuczną menopauzę ale biore wiesiolek pije hektolitry wody i dzis juz widze zupelna poprawe Tobie rowniez zycze wszystkiego najlepszego i obys znalazla przyczyne. A co do endo trzymaj reke na pulsie paskudne chorobsko:( z dietami to mam problem bo mam jeszcze niedoczynnosc tarczycy jak sobie poszperalam w necie to koliduje to z dieta na endo:) i badz tu madry czlowieku haha co choroba to inna dieta a ja zostawiam wszystko w rekach niebios co ma byc to bedzie:)pozdrawiam :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ