X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Plamienie implantacyjne?
Odpowiedz

Plamienie implantacyjne?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Catrina Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. 9/10 dnia cyklu miałam prawdopodobnie owulacje (potwierdzona przez usg w 12 dc - "niewielka ilość płynu w zatoce Douglasa"). Od 12 dc do dziś (17dc) mam zwiększoną ilość płynnego śluzu lekko zabarwionego na beżowo (kawa z mlekiem, albo raczej mleko z kawa :-) ). Od dwóch dni zauważyłam na papieze pojedyncze grudki z małą ilością niteczek w kolorze brazowym. Dodam iż od tego momentu pobolewa mnie co jakiś czas jajnik oraz towarzyszy mu "szczypanie" macicy. Stosunek odbył się 9dc, staramy się od dwóch lat. Przyjmuje Euthyrox 50mg oraz Bromocorn 2.5mg. Czy to może być implantacja zarodka? Bardzo proszę o odpowiedź.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ