X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pomóżcie , brak śluzu płodnego
Odpowiedz

Pomóżcie , brak śluzu płodnego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki wczoraj i dziś testy owulacyjne mocnooo pozytywne. , temperatura jeszcze nie poszła w górę . Mam ból jajników najbardziej czułam je wczoraj gdy właśnie wyszedł pierwszy test ale najgorsze jest to ze nie mam płodnego śluzu nic a nic :/ czy mimo to możliwe jest zapłodnienie ?

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe. Śluz może być w szyjce. Nie musi go być tak dużo żeby wyplywal. Jak chcesz zwiększyć jego ilość możesz jeść wiesiolek albo siemię lniane i pić dużo wody.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbuj zbadać szyjkę macicy, wtedy zobaczysz, czy jest śluz :) Możesz brać olej z nasion wiesiołka do owulacji, mi pomaga.

    Nuteczka1337 lubi tę wiadomość

    Irmina
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie badalam szyjki. W następnym cyklu spróbuję! A jak rozpoznam ze to szyjka ? :)

  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej po @ bo jest nisko i twarda, na pewno poczujesz. Przy okazji dotykając szyjki, zobaczysz, jaki masz śluz. Zwykle kucam, prawą nogę lekko do przodu i szukam szyjki :)

    Irmina
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ