X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Już brak mi siły :(
Odpowiedz

Już brak mi siły :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny juz 10 dni od ostatniej tabletki duphostanu. . Wcześniej ovu wyznaczył owulacje na 27 grudzień ale do dziś juz test powinien być przecież + , przedstawiłam sama na 1 styczeń bo też był skok i dziewczyny mówiły ze może owulacja się przesunęła ale dziś powinnam dostać @ i znowu nie mam :( a test - . Juz brak mi siły nie wiem o co chodzi .. temperatura w sumie nie spada , ciągle źle się czuje a testy negatywne :( :( :(

  • Szatyneczka Autorytet
    Postów: 2564 5362

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuteczko przede wszystkim staraj sie nie stresowac nie denerwowac i nie smutac bo jesli niestety nie bedzie zielono i ma przyjsc @ to te nerwy i stres smutek takze opozni @ wiem ze latwo sie mowi pewnie na twoim miejscu sama bym nie wiedziala co myslec i wogule. Pomysl sobie ze wkoncu sie to wyjasni i albo zielono albo @ bo predzej czy pozniej musi sie wyjasnic. Dasz radę wierzę w ciebie bardzo mocno i życzę z całego serca żeby bylo zielono jak nie w tym cyklu to juz w tym nastepnym napewno. Trzymaj sie posluchaj ulubione muzyki zrelaksuj sie to pomoze ci przetrwac ;-)

    Rocznik '90 starania od 2009
    9 ciąż naturalnych | 2 procedury 3transfer 4.12 - > transfer blastki 5AA ( wlew z immunoglobulin, intralipid, accofil,encorton10mg,heparyna,papaveryna➡️ 6dpt - 24,8 | prog. 18 ( w dniu FET 7)
    9dpt - 66,33 | prog. 16
    10dpt - 106,7 ( inne labo)
    11dpt - 147,89 | prog. 19🙏
    13dpt - 351,95 | prog. 23,15 ☺️
    17dpt - 2565,49 - - >usg pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    18dpt - > wizyta w klinice -pęcherzyk ciążowy 8,5mm i pęcherzyk żółtkowy 19dpt - 4657,30 prog.14,52
    24dpt - 23635 | prog. 11,36 mamy zarodek3,5mm
    26dpt- 34469,9|prog.25,29
    34dpt - usg crl 1,39cm 😍❤️
    14.01. 22- > dzidziuś macha nóżkami crl 2,12 tydz. 8+5 z usg z OM 8+2
    20.01--> tydz. 9+4 z usg crl 2,84 ❤️
    09.02 - >prenatalne 13+1 zdrowa dzidzia|01.03 - > 16+0 - będzie syn ❤️
    ANTOŚ URODZONY 05.08.2022 <-- MAŁY WIELKI CUD ❤️😍
    moja historia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ