X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test pozytywny a beta hcg
Odpowiedz

Test pozytywny a beta hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nożyczkowa Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, nie wiem co o tym myśleć rano test był wyraźnie pozytywny (do 5 min, pozniej już była znacznie mocniejsza) pojechałam do laboratorium i beta negatywna.. o co chodzi? Przecież skoro test wykrył hormon to i Beta powinna mieć inny wynik. Ktoś ma jakieś pomysły lub słyszał o podobnej sytuacji??

  • karo555 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co piszą, to zdarzyło się już komuś, że test z krwi był błędny - powtórzony już był ok. I w drugą stronę - to ten z moczu mógl dać fałszywy wynik.

    Dlatego ja na Twoim miejscu zrobiłabym jeszcze raz test z moczu, ale innej firmy niż tamten:) Jak znowu wyjdzie pozytywny, to idź ponownie na betę, innego wyjścia nie ma, żeby się upewnić na 100%

  • Nożyczkowa Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, dziękuje. Jutro powtórzę.

  • Nożyczkowa Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negatywny.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ