X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testy Facelle czy Pepino?
Odpowiedz

Testy Facelle czy Pepino?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktory z tych dwoch testow jest bardziej wiarygodniejszy i szybciej wykrywa ciaze? Czytalam ze te dwa sa dosc dobre. Ja kupilam w aptece Vitam o czulosci 25 ale nie wiem czy nie jest za wczesnie (10dpo). Prosze o wypowiedz kolezanki ktore robily takie testy.
    Pozdrawiam


    ]https://ovufriend.pl/thumb/9e6c7bdb0983aece515e073f798c7005.png[/img][/url]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 18:16

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 9 września 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie Facelle (strumieniowy) oszukał, był wyraźny cień w regulaminowym czasie, widoczny na zdjęciu, ale test innej marki z tego samego moczu negatywny i kolejne testy innych marek w następnych dniach również negatywne.

    U mnie testy o czułości 25 (Pink, Greenmed, Quixx) w jednej ciąży pokazywały baaardzo bladziutkie kreski przy becie następnego dnia po teście 46, a w innej Pre-test i Greenmed pokazały nawet mocniejsze kreski przy niższej becie.

    Na Pepino wychodziły mi jaśniejsze kreseczki niż na tych mniej czułych ;)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Nora90 Znajoma
    Postów: 18 5

    Wysłany: 9 września 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi szczęście przyniósł pepino paskowy o czułości 10, nigdy mnie nie oszukał, jak ciąży nie było to nigdy żadne cienie cienia się nie pojawiały, a jak w ciążę zaszłam to pokazał mi bladą kreskę już 10dpo :)

    Natomiast kilka razy oszukał mnie BoboTest płytkowy. Pojawiały mi się czasem jakieś blado-szare drugie kreski. Niby wiedziałam, że kreska ma być różowa, ale jednak... ta nadzieja zawsze się tliła a tu nic :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny. Dzisiaj zakipilam pepino i jutro (12 dpo) bede go testowac zobaczymy czy cos pokaze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2016, 17:58

    lola1 lubi tę wiadomość

  • Tolik123 Koleżanka
    Postów: 39 20

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepino- pokazuja u mnie slaba kreske ale b.szybko, i jest taka niewyraźna dlugo, a jak robilam z Rossmana Check&Go to mimo mniejszej czulpsci pokazuje teraz gruba rozowa kreche, ale prawda jest taka ze najszybciej z wszystkich testow (Facielle, Pepino) wykryl ciaze Pepino (w sumie najtańszy), takze gdybym miala komus doradzac po swoich doswiadczeniach to bym radzila kupic wiecej tanszych Pepino i szybciej testowac;)

    PCOS, tylozgiecie, wysoka insulina, MTHFR++
    rfxgqqmztlcuyju7.png
  • Tolik123 Koleżanka
    Postów: 39 20

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i u mnie Pepino pokazywal 11dpo biala kreske, a 12 dpo rozowa

    PCOS, tylozgiecie, wysoka insulina, MTHFR++
    rfxgqqmztlcuyju7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ